Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Kartičky » Zdravím, hledám někoho kdo by ohodnotil spoustu hokejových a basketbalovych kartiček děkuji

Vykupminci.cz
Numisargo

Zdravím, hledám někoho kdo by ohodnotil spoustu hokejových a basketbalovych kartiček děkuji

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jak jsem napsal je jich opravdu hodně, teamove edice, kartičky s venovanim atd. Budu rád když se někdo ozve a ohodnoti, nebude to zadarmo ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, narazil jsem na Vas příspěvek ohledně hokejových karet. Koukal jsem na foto a máte opravdu velký výběr kartiček. Některé znich by mohly být i hodnotnější, Samozrejme o ceně karticky rozhoduje i samotny fyzicky stav karty. Jestli máte stále zájem, rád Vám pomohu karty částečně roztridit, či orientacne zasvetit. Případně bych i některé karty od Vas odkoupil. Jestli máte zájem kontaktujte mne prosím na email: kral99st@seznam.cz, dekuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Kartičky » Zdravím, hledám někoho kdo by ohodnotil spoustu hokejových a basketbalovych kartiček děkuji

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1