Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Zena,kroj

Vykupminci.cz
Numisargo

Zena,kroj

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,nekde jsem tento podpis jiz videl,ale nemohu vzpomenout kde?Poradite prosim?Pastel,karton.Dekuji moc.J.V.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já znám zase obraz, je od Hoplíčka
Hanácká dívka,
fm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aha,tak to byla predloha od Hoplicka.Dekuji...
Registrovaný uživatel
Jeste tu mam jednu zenu,:-)prodavajici moc za obraz nechce,ale prijde mi to taky ze amater si vzal namet od slavnejsiho malire a udelal dalsi falzum.Co myslite?Jinak jsem sberatel amater.Dekuji J.V.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ani sběratelé amatéři obvykle nekupují obrazy podle toho, že "prodávající moc za obraz nechce".
Registrovaný uživatel
Takovouto zkratku - VF, používal Václav Fiala,
ale když se na to děvče dívám, ten její postoj nevypovídá o malíři, který lámal aukční rekordy,
ale třeba mi to někdo vyvrátí,
fm
Registrovaný uživatel
"Obvykle",vystizeno na jednicku jazzdr....
Registrovaný uživatel
Mile panensky nepřítomný výraz toho děvčete na obr č. 2, hezký dekolt , něco nese, čili pracuje ....to bych viděl jako součet pozitiv .
Moderátor
Panenský, no mně to připadá jako těsně po protržení panenské blány a tak nevím, nevím? :mrgreen: :lol: :roll:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Panenský, no mně to připadá jako těsně po protržení panenské blány a tak nevím, nevím? :mrgreen: :lol: :roll:


To by nesla jak na porazku a navic by asi mela na sukni biologicke stopy.;-)Spise bych to videl,ze doma proziva nejaky stupen sikany.Mozna ji zneuziva jeji otec,ale to uz je cira fantazie...
Registrovaný uživatel
Jen tak pro zajimavost,tato panna je take z dilny mistra Vaclava Fialy...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Mile panensky nepřítomný výraz toho děvčete na obr č. 2, hezký dekolt , něco nese, čili pracuje ....to bych viděl jako součet pozitiv .

Mám podobnú doma.S iným koltom/dekoltom.Neprítomný výraz a drzé poznámky,to má. Hlavne keď je treba niečo urobiť..Nepíšem o obraze tej ženy,samozrejme.Píšem o mojej princeznej,ktorej zajtra idem dať vymeniť gumy na "jej" aute.. A ani to nemyslím tak vážne.. :D Musím ju ľúbiť,keď/ak je moja.. :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
petrarca napsal
Mile panensky nepřítomný výraz toho děvčete na obr č. 2, hezký dekolt , něco nese, čili pracuje ....to bych viděl jako součet pozitiv .

Mám podobnú doma.S iným koltom/dekoltom.Neprítomný výraz a drzé poznámky,to má. Hlavne keď je treba niečo urobiť..Nepíšem o obraze tej ženy,samozrejme.Píšem o mojej princeznej,ktorej zajtra idem dať vymeniť gumy na "jej" aute.. A ani to nemyslím tak vážne.. :D Musím ju ľúbiť,keď/ak je moja.. :mrgreen:
-s-
Já bych se na to zvysoka.... vyměníš gumy a ona ti v něm ujede za jiným :lol:
Registrovaný uživatel
A ak nemáte na sklade krajšie baby,tak ja vám jednu dám.Ak to teda je žena.. :roll:
Amatér,nebo né?? Taká téma tu niekde je,nehľadám..Nechce sa mi a aj sem to patrí,keď sa čiastočne zaoberáme aj obrazmi žien..
Je to oil.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Já bych se na to zvysoka.... vyměníš gumy a ona ti v něm ujede za jiným :lol:

Nech ide.Ja píšem o dcére... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Stani,ta tvoje je umelecke dilo.Sice ji chybi oko,ale za sebe si myslim,ze to amater nemaloval.
Registrovaný uživatel
stani napsal
lachtan napsal
Já bych se na to zvysoka.... vyměníš gumy a ona ti v něm ujede za jiným :lol:

Nech ide.Ja píšem o dcére... :P
-s-

nejako mi to pripopmenulo-

Ona se usmívá, prznitelka se usmívá a navzdory své podprůměrnosti se otci na očích tahá s největšim exótem z okolí.
Já sem přesvědčen, že kdyby mi chrstli vařící olej do xichtu, tak se ona bude co? Bude se smát!"
Registrovaný uživatel
Tak jiz jsem zaplatil postovne a moje panna se signaci VF o rozmerech 130#75cm.poputuje Ceskou postou.Bude mne viset v loznici.Moji babe se libi a zarlit nebude.Dekuji vsem za nazory.J.V.
« Poslední úpravu provedl(a) jardelll v 22. 10. 2017, 16:57. »
Registrovaný uživatel
stani napsal
lachtan napsal
Já bych se na to zvysoka.... vyměníš gumy a ona ti v něm ujede za jiným :lol:

Nech ide.Ja píšem o dcére... :P
-s-
Aha, tak to hej vyměňuj vot charašo :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Aha, tak to hej vyměňuj vot charašo :D


Жил-был у бабушки серенький козлик,
Жил-был у бабушки серенький козлик.
Vodkáá, vodkááá, серенький козлик.
Vodkáá, vodkááá, серенький козлик.♪ ♫ ♪ :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tomi napsal
nejako mi to pripopmenulo

Ona se usmívá, prznitelka se usmívá a navzdory své podprůměrnosti se otci na očích tahá s největšim exótem z okolí.
Já sem přesvědčen, že kdyby mi chrstli vařící olej do xichtu, tak se ona bude co? Bude se smát!"

To určite (dúfam :roll: ),nie.Je to moja princezná.Protivná ako vretenica (zmije... :) ),ale...Snáď sa nemýlim.
-s-
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Stani,ta tvoje je umelecke dilo.Sice ji chybi oko,ale za sebe si myslim,ze to amater nemaloval.

Oko,oko...Má ho zavreté,nie? :)
Amatér to nie je,ale obrazy autora nelámu aukčné rekordy.Nemôžem za to,že ho mám.Je to Oravec,na skoro 100% Štefan.
-s-
Registrovaný uživatel
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Keď sme pri tých našich partnerkách,čiže babách... :) Aj takúto mám.
fm,kto to je? Pre Vás to bude brnkačka..
Ja to viem.Ale ide z nej strach.. :)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani napsal
Keď sme pri tých našich partnerkách,čiže babách... :) Aj takúto mám.
fm,kto to je? Pre Vás to bude brnkačka..
Ja to viem.Ale ide z nej strach.. :)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


stani,
právě jste na sebe prásknul,
že jste výtvarník,
za Kremnica je S,
domnívám se, že Stani?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Zena,kroj

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1