Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » Žetony

Vykupminci.cz
Numisargo

Žetony

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás, našel sem telefoní žetony atd.. asi nic moc zajímavé, ted sem našel ale 20ti haléřový doplatkový žeton na dráhu. Dá se to považovat ještě za minci? Je tam napsáno doplatek 20 haléřů. Víte o nějakým katalogu těchto žetonů, počty ražeb atd..?
Registrovaný uživatel
Zkuste nahlédnout do publikace od E.Polívky.
http://www.aurea.cz/index.php?main=literatura3&lang=cz
Registrovaný uživatel
kubamk napsal
Zdravím Vás, našel sem telefoní žetony atd.. asi nic moc zajímavé, ted sem našel ale 20ti haléřový doplatkový žeton na dráhu. Dá se to považovat ještě za minci? Je tam napsáno doplatek 20 haléřů. Víte o nějakým katalogu těchto žetonů, počty ražeb atd..?

cena je cca 10Kč, je to spíše žeton nebo účelová známka DP. Slušný katalog na toto není, v Polívkovi jsou jen staré ražby(ne 20.století mimo cca 2-3kusy)
Registrovaný uživatel
Existuje vůbec někdo kdo nejrůznější žetony sbírá? Taky se mi tu různé věci nahromadily.. Mám tu třeba:
25F žeton z kasina Ruhl z Azurového pobřeží (Francie)
Rosenheimer Chip system
Parkmunze
Schuler Presses (reklamní mince razícího stroje)
Registrovaný uživatel
Já třeba sem začal sbírat ty české všeho druhu, mám od pivča, drážní, telefoní a třeba i na mléko... je to zajímavé, známí mi je nosej.. asi s tím udělám webík..
Registrovaný uživatel
"katalog" na telefonní žetony (převážně české) existuje z r. 1995. Jelikož tyto sbírám - jen telefony - můžete nabídnout výměnu či koupím. Koupím i starší katalogy p. H.A. Groenendijka či jiné, věnující se tomuto oboru. Prý vyšel katalog i v Rusku, tam je telef. žetonů ale obrovské množství, svoje vydává snad každé větší město a to ještě zvlášť na místní a meziměstské hovory.
Registrovaný uživatel
Chlapi, nevíte někdo kdo ten katalog na telefonní žetonky napsal, nebo jak se přesně jmenuje? Díky.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, mám zřejmě italský tel. žeton GETTONE TELEFONICO v perfektním stavu. Měl by někdo zájem? Případně vyměním za minci.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » Žetony

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1