Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Zkameněliny - prodej.

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkameněliny - prodej.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
TO skodic - Tak toto tvoje je asi to isté ,a ako som už spomenul vo vnútry môže byť hocičo alebo aj nič :D Taktiež mám len tento jeden a nechcem ho rozbiť, ale keby sa našiel niekto kto má o to záujem tak ho s radosťou predám :D Videl som aj otvorené a v jednom bola ulita Orthoceras a v druhom pyrit, ale počul som aj o rope,kremeni atd. :D O šrecké kuličce som nič nepočul, viem len že to je tam niekde od vás s CZ :)
Registrovaný uživatel
Trilobit Ellipsocephalus hoffi

Lokalita: Jince, Česká republika
Nejdelší rozměr vzorku: 19,4 cm, velikost trilobita na vzorku je 2,8 cm.
Ellipsocephalus hoffi (Schlotheim, 1823)

Pokud by měl někdo zájem tento kousek můžu pustit za 1100 Kč nebo vyměním! :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak po ponaučení jsem snad ve správné kolonce :mrgreen: byla jsem ho přeměřit a má 17,5 v průměru a výška 6,5cm, váha přibližně 3,3- 3,5 pordíte s cenou.....ted jsem koukala na pár stránek a oči mně vylezly z důlku, ale ono asi bude záležet i na druhu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim, mel bych velky zajem o toho Hydrocephala z Felbabky od Pepyzdepa.... Je jeste k mani? Pokud ano, urcite bych si ho vzal. Shanim i jine ceske trilobity, pokud by jich bylo i vic, urcite bychom se dohodli.... Dejte mi prosim vedet, zatim zdravim!
Registrovaný uživatel
Nechtěl by to tu někdo oživit prodejem svých přebytků?Nějaký pěkný trilobit-nebyl by?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Minerály » Zkameněliny - prodej.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1