Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlaté hodinky Ancre

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nick napsal
už je to overené aj podľa mailovej adresy.Dali sme si s priateľom z Moravy tú námahu. Vieš s kým.
Jasně, že vím :D Jste oba fištróni , no a pokud najdu, že reaguje na nějakou nabídku tady, tak na něho případného prodejce neználka v reakci upozorním, aby si dal pozor, že chce věc jen překoupit :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 28. 7. 2017, 19:34. »
Registrovaný uživatel
to už aj ja čakám.Už mám aj reč pripravenú
Registrovaný uživatel
nick napsal
to už aj ja čakám.Už mám aj reč pripravenú
No a já a náš kámoš z Moravy tvou řeč podpoří ... jak jinak, že ? :D
Registrovaný uživatel
to neviem či podporíte,ale som alergický na priekupníkov.Keď si pomyslím aké poklady sa po r.1989 vyviezli na západ,tak by som ich pozatváral aj s bývalým prezidentom na čele.
Registrovaný uživatel
nick napsal
to neviem či podporíte,ale som alergický na priekupníkov.Keď si pomyslím aké poklady sa po r.1989 vyviezli na západ,tak by som ich pozatváral aj s bývalým prezidentom na čele.
No zas za všechno nemohou prezidenti, to jsou a byly jen loutky. To je zákony, které schvalují v parlamentech, které za to mohou. Holt zákony občas schvalují i zloději pro sebe, aby na ně nikdo nemohl. S tím nic nenaděláš ... nechme poltiky, nemá to smysl a zapletem se do zbytečných canců...
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 28. 7. 2017, 19:49. »
Registrovaný uživatel
už to radšej nepreberajme
Registrovaný uživatel
Panejo, taková záplava mejlů :D..obávám se, že onen překupník se nám stejně neozve, píšu tu pořád jen jedno a to samé a na nic jiného nereaguje. Je pravda, že tady je překupníků hodně i s normálním nickem,taky jsem jich už pár poznal..a taky mi pijou krev. I proto, že ani nemají potřebné znalosti mnozí z nich..jen ví že je to staré. A jak říká nick, taky vykupuju za nejmenší možné peníze ale u mě to už končí a nejde dál. A taky to beru tak poctivě, že někdy na rovinu povím, že jsem sběratel, cenu ani stáří dané věci neprozradím, pouze nabízím x peněz a bud ber nebo nech. Taky řeknu že do toho sám budu muset něco vrazit (což je pravda) a že už o mě nikdy nikdo neuslyší - tzn. že nebudu volat za tři dny zpět že je to rozbité a chci zpátky peníze..někdy to vyjde, někdy ne. A taky jsem ochotný pro to jet po celé čr- sr pokud je to cenově zajímavé, takže co ušetřím na prodeji, stejně projedu :D . Minulý týden jsem z Liberce dovezl strojek na malé dvouzávažovky ale tam jsem jel za jiným účelem, tohle byl jen bonus. A ted mám pronajatou dodávku a jedu do Hradce Králové pro nádherný secesní kredenc. Překupníkovi by se takové jednání nevyplatilo..
Registrovaný uživatel
No jo, stejně prodávající dostane vždycky víc od sběratele, než od toho kdo se tím živí. A kolikrát sběratel přeplatí nad tržní cenu, protože je pako a moc to chce, protože mu to chybí třeba ve sbírce a jiný by to nechtěl. Jednou před 15 lety jsem nabídl paní za altdojčky 12 000 Kč, protože jsem je strašně chtěl, neprodala mi je s tím, že jsem vyčuránek a prodá je za víc. Pak jsem za půl roku jel kolem a stavil se jestli si to nerozmyslela. Prý já je prodala cikánům za 3000 Kč mi řekla ... nepochopíš to. Teď to dělám , jak říkáš ty ... nabídnu cenu ... nechce prodat .... za měsíc zavolá, že jestli tedy nechci koupit, protože jsem nabídl nejvíc ... moje reakce je nechci !!!! Chtěl bych to je pravda, ale ze zásady prostě nechci !!! I kdyby to bylo o pět tisíc méně, než jsem nabízel.... a vůbec mně to netrápí !
Registrovaný uživatel
[quote=Fenix188] to
Panejo, taková záplava mejlů :D..obávám se, že onen překupník se nám stejně neozve, píšu tu pořád jen jedno a to samé a na nic jiného nereaguje. Je pravda, že tady je překupníků hodně i s normálním nickem,taky jsem jich už pár poznal..a taky mi pijou krev. I proto, že ani nemají potřebné znalosti mnozí z nich..jen ví že je to staré. A jak říká nick, taky vykupuju za nejmenší možné peníze ale u mě to už končí a nejde dál. A taky to beru tak poctivě, že někdy na rovinu povím, že jsem sběratel, cenu ani stáří dané věci neprozradím, pouze nabízím x peněz a bud ber nebo nech. Taky řeknu že do toho sám budu muset něco vrazit (což je pravda) a že už o mě nikdy nikdo neuslyší - tzn. že nebudu volat za tři dny zpět že je to rozbité a chci zpátky peníze..někdy to vyjde, někdy ne. A taky jsem ochotný pro to jet po celé čr- sr pokud je to cenově zajímavé, takže co ušetřím na prodeji, stejně projedu :D . Minulý týden jsem z Liberce dovezl strojek na malé dvouzávažovky ale tam jsem jel za jiným účelem, tohle byl jen bonus. A ted mám pronajatou dodávku a jedu do Hradce Králové pro nádherný secesní kredenc. Překupníkovi by se takové jednání nevyplatilo..
Ak môžem chcem sa spýtať na ten strojek na malé dvojzavazove hodiny aký je priemer ciferníku? Mám viedensku skrinku na 13cm ciferník a ja isto nie som priekupník, ešte som doteraz nič nepredal iba kupujem! Ďakujem[/quote=Fenix188]
Registrovaný uživatel
Tak je to správné, tak to má byt ! Taky to sbírám podle hesla z jedné pohádky "co peklo schvátí, to už nikdy nenavrátí" :D Takže taky všechno jen beru a málokdy něco pustím. Ale bohužel s tím strojkem neposloužím. Je to jen torzo bez ciferníku, dal mi ho kamarád za flašku slivovice kterou mu teprve pošlu až něco napálím :P . V bití chybí kolečko, je to GB Freiburg z 1884 a doma mám druhý nekompletí GB tak za dlouhých zimních večerů z toho možná něco zkusím udělat.
Registrovaný uživatel
panstvo,trochu Vás schladím.Keďže momentálne sa mi zle spáva zo zdravotných dôvodov,objavil som že Becker mal v rokoch 1880-1884 dielňu vo Varšave a tam sa kompletizovali a montovali hodinové stroje až pokiaľ sa mu naplno nerozbehla fabrika v Broumove.Je to aj pre mňa úplná novinka takže asi nie všetko pochádza z Freiburgu.Pomaly sa v tom prestávam orientovať čo je kde vyrobené alebo skompletované.
Registrovaný uživatel
Přeji všem hezký den....chtěl bych se zeptat na přibližnou cenu těchto hodinek v původní krabičce...váha 63g + řetízek 9g...děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
HODINKY ANTIK jen tak čistě teoreticky kolik by jsi dal za tyhle ? Etue originál, tříplášťové , vnější pláště zlaté , prachové metal. Rozměr bez oblíku cca 3 cm, ciferník v pořádku, jsou v chodu i když se musí rozhýbat a pak v určité poloze jdou. Značeno rakouským puncem AV . Možná bych je dal pryč, ale záleží na ceně, takže čistě teoreticky ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
POKUD BY MĚL NĚKDO O TYTO TŘÍPLÁŠŤOVKY ZÁJEM , TAK JE PRODÁM ZA 4000 KČ PLUS POŠTOVNÉ 130 KČ. , PRODÁVÁM Z DŮVODU, ŽE SE MI NASKYTLA KOUPĚ VĚCI, KTERÁ MNE ZAJÍMÁ ZE SBĚRATELSKÉHO HLEDISKA A NECHCI ZATĚŽOVAT RODINNÝ ROZPOČET.. MÁM ODKRYTÝ MAIL, TAKŽE MNE MŮŽETE KONTAKTOVAT PŘES TENTO PORTÁL...
Registrovaný uživatel
Hele, v cenách se nevyznám ale ta tvoje nezní špatně :) . Kdybych nebral ty biedery,které už má v péči kantor, klidně bych to od tebe bral. A přiznám se,že jsem zvědavý jak koza, jaký objev si učinil že toto davas pryč :P
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Hele, v cenách se nevyznám ale ta tvoje nezní špatně :) kdybych nebral ty biedery,které už má v péči kantor, klidně bych to od tebe bral. A přiznám se,že jsem zvědavý jak koza jaký objev si učinil že toto davas pryč :P
Obrázek od St. Lolka :D
Registrovaný uživatel
Tak toho znám :D ! Malíř secese,myslím že vyuceny lesník a maloval lesní motivy. Mě jeho obrazy přijdou takové spíš do baroka, hodně tmavé. Máme v rodině též několik jeho obrazů ;) . Ale stejně..dnes je tolik falz, že bych si asi nechal ty hodinky :mrgreen: . I když záleží, za jakou je cenu, že..
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Tak toho znám :D ! Malíř secese,myslím že vyuceny lesník a maloval lesní motivy. Mě jeho obrazy přijdou takové spíš do baroka, hodně tmavé. Máme v rodině též několik jeho obrazů ;) . Ale stejně..dnes je tolik falz, že bych si asi nechal ty hodinky :mrgreen: . I když záleží, za jakou je cenu, že..
Já kapesní hodinky nesbírám a tak na nich nijak nelpím. Pokud máte v rodině několik jeho obrazů, tak to je dost zajímavé, protože i za 1.republiky byly v ceně. No já narazil na jeden u známého a je k prodeji, takže ho koupím , protože on sbírá jen peníze (nové) :D. Je to zaručeně originál a má historii, takže nejde o falzum, jak je běžné. Něco budu muset doplatit samosebou, ale je to nejznámější malíř mého regionu, takže ho musím mít to pochopíš , že ?
Registrovaný uživatel
Chápu ;) . Hele,kdybys měl někdy cestu,domluvim ti exkurzi..nejsou to obrázky ale fakt velké obrazy.. docela hodně ;) . Ale nabídka platí jen pro tebe, protoze tě znam a vím, že jsi sběratel a nadšenec, nikomu jinému bych to nedomluvil.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Chápu ;) . Hele,kdybys měl někdy cestu,domluvim ti exkurzi..nejsou to obrázky ale fakt velké obrazy.. docela hodně ;) . Ale nabídka platí jen pro tebe, protoze tě znam a vím, že jsi sběratel a nadšenec, nikomu jinému bych to nedomluvil.
Díky moc za nabídku a důvěru ;)
Registrovaný uživatel
Vytahuji vlákno nahoru, nemá tedy někdo zájem o tyto hodinky ?
Registrovaný uživatel
Co je v nich za strojek a jaka je to značka? A 3 cm trda průměr..zkusil bych se někoho zeptat zda je nechce.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Co je v nich za strojek a jaka je to značka? A 3 cm trda průměr..zkusil bych se někoho zeptat zda je nechce.
Já jsem je měl otevřené, ale žádná značka tam nebyla.Je možné, že jsem ji jen neviděl, ale teď je prachové pouzdro zaklapnuté a já mám strach to odklapnout... je to takové miniaturní a kdybych urval panty plášťů, tak je to v háji. Ber to tak, že to je noname a hotovo.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
HODINKY ANTIK jen tak čistě teoreticky kolik by jsi dal za tyhle ? Etue originál, tříplášťové , vnější pláště zlaté , prachové metal. Rozměr bez oblíku cca 3 cm, ciferník v pořádku, jsou v chodu i když se musí rozhýbat a pak v určité poloze jdou. Značeno rakouským puncem AV . Možná bych je dal pryč, ale záleží na ceně, takže čistě teoreticky ...

Obrázky:

Všem se omlouvám, že jsem nereagoval.... hodinky kupuji, prodávám i sbírám. Nechápu tedy, proč takové pohoršování se nad tím, že jsem nereagoval na nějaký příspěvek. Pánové, já tady netrávím každou volnou chvilku svého času. Příspěvku jsem si všiml až dnes. Hodinky podobného typu jsem jednu dobu vyděl prodávat i za 6.000.
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
hodinkyantik@centrum.cz - koupím náramkové a kapesní hodinky
Registrovaný uživatel
Říkáte, že jste je viděl za 6000 Kč, takže co má nabídka prodeje za 4000 Kč vás neoslovila? Pozor zlato jde nahoru :D
Registrovaný uživatel
to ste trochu išli dole s cenou.Naschvál som pozeral aukro a za 4-6 tisíc som tam zlaté hodinky nevidel.Nepozeral som len vychytené značky ale všetky zlaté hodinky.Lachtan daj na aukro s cenou od 4000 a určite ich predáš za viac,kedže sú v etue

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté hodinky Ancre

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1