Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté Hodinky s chronometrem - Švýcarsko

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlaté Hodinky s chronometrem - Švýcarsko

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zlaté kapesní hodinky CORTÉBERT s chronometrem z období - Art deco.
Průměr: 50 mm
Materiál: 750/1000 Au, 18K zlato
Hodinky byly vyrobeny na zakázku pro majitele papírny ve Švýcarském Deisswilu, ten je daroval notáři této firmy E. WINZENRIEDOVI za 25 práce.

Prosím o ocenění. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
za 25 let práce.
Registrovaný uživatel
Hodinky můžu vyměnit za Svatováclavský 2 dukát nebo 10 korun 1993 malé kč.
Registrovaný uživatel
Má někdo zájem o hodinky?
Registrovaný uživatel
Můžu je prodat za 48.000 kč
Registrovaný uživatel
vymeňte ich za mince a tie potom predáte, podľa mňa nemajú takú cenu.
Registrovaný uživatel
Výměna za mince?
Registrovaný uživatel
Klidně vyměním i za něco jinýho...
Registrovaný uživatel
aha, zle som pochopil ten váš príspevok, myslel som si, že Vám niekto ponúka na výmenu 2 dukát alebo 10 korunu.
Registrovaný uživatel
Cena těchto hodinek je 46.000 kč, máte zájem?
Registrovaný uživatel
Mimořádná nabídka !!!
Registrovaný uživatel
Cortébert je velmi významná a slavná značka, nicméně, dáte sem hodinky, nenapíšete ani váhu, nevyfotíte punc ani ryzost , jedná se jen a pouze o dvoupláštovky a jediná druhá zajímavost je kromě výrobce to, že jsou vyrobeny z 18K zlata místo 14K.Další nevýhoda je,že na hodinkách je už vyryto věnování, což jejich cenu mezi sběrateli snižuje. Navíc pokud dobře vidím, ze zlata bude jen ten zadní plášt. Můžete prodat za 48 000 a pak to tu dáte za 46 000. Chcete je ocenit a cenu už dopředu máte vymyšlenou. No a abych vás uplně vyvedl z bludů,tak za tuto cenu se už dají pořídit Schaffhausenky v třípláštovém provedení a jen blázen vám za ty vaše dá tolik. Pokud se nemýlím a jen ten zadní plášt bude ze zlata, tak i když neznám váhu,troufnu si říct,že budete rád, když se s cenou dostanete přes 10 000. Běžte někde na bazos čekat na hejla,zde jsou solidní sběratelé znalí cen,tak tady z lidí nedělejte blbce anebo napište reálnou prodejní cenu a doufejte, že se jich někdo ujme.
« Poslední úpravu provedl(a) Fenix188 v 19. 5. 2019, 8:55. »
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nizozemske-znamky_post_-527077#post527077 Pročetl jsem si tohle vlákno,kde inzerujete známku, jejíž foto jste stáhl z netu a celé je to hodně zavádějící,neřkuli podvodné..pokud podobně prodáváte i tyto hodinky,tak Bůh s vámi..myslím,že na tomto webu už rozhodně nic neprodáte.
Registrovaný uživatel
Za 10.000 kč je opravdu neprodám, byly mi znalcem oceněny tak, jak píši ...
Registrovaný uživatel
Však si je inzerujte klidně i za padesát a víc i s doporučením od znalce..ale ne tady mezi lidmi, kteří se v tom hýbou. Já osobně vaše konání považuji za drzost.
Registrovaný uživatel
Hodinky jsou vzácné ! Mimořádná nabídka !!!
Registrovaný uživatel
Martin51 napsal
Hodinky jsou vzácné ! Mimořádná nabídka !!!
Tak to nabídněte aukčnímu domu , protože tady jsme neznalí sběratelé a hlavně máme tak, tak na cigára a chleba s máslem. V renomovaném aukčním domě to prodáte za prdu a utrhnou vám ruce ,tady zbytečně ztrácíte čas s nabídkami na prodej. Už tady bylo více reakcí, že vám sběratelé nevěří z určitých důvodů, tak se na ně vykašlete a nepodbízejte se... vzhůru do aukčního domu já vám fandím :D
Registrovaný uživatel
Aukční domy jsou v Praze a takový kus se mi jezdit nechce. :(
Registrovaný uživatel
Martin51 napsal
Aukční domy jsou v Praze a takový kus se mi jezdit nechce. :(
Nebojte oni si pro to rádi přijedou. Dejte foto a kontaktujte je přes net a uvidíte. Jestli je to taková super věc, jak říkáte, tak si pro to určitě přijedou a vím to určitě, protože oni mají pobočky skoro ve všech krajích. Ten odhad , který tady kdosi dával do 10 000 Kč je fakt reálný, ale uvidíte třeba se my sběratelští nýmandi mýlíme a oni v tom uvidí RRR. Good luck !
Registrovaný uživatel
Takový kus se mi jezdit nechce.... blázníte ? Já bych tam pro 50000 Kč jel třeba na obyčejném kole a to tam mám 250 km, no a zpátky bych už jel na elektrokole a četl si noviny u toho :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 20. 5. 2019, 8:35. »
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Martin51 napsal
Hodinky jsou vzácné ! Mimořádná nabídka !!!
Tak to nabídněte aukčnímu domu , protože tady jsme neznalí sběratelé a hlavně máme tak, tak na cigára a chleba s máslem.


Chleba s máslem? To jen ti lepší ne? Já si kupuju strouhanku a skládám si z ní rohlíky,je to levnější :D . A maso mám jen ze zvířat co srazím u silnice a z jejich kožešin si rybí kůstkou a lýkem z lípy sešívám oděv abych měl vůbec co na sebe :mrgreen: Není tady ten troll nějak proti pravidlům? Už mě ty jeho nabídky od jak Horsta Fuchse přestávají bavit..
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
lachtan napsal
Martin51 napsal
Hodinky jsou vzácné ! Mimořádná nabídka !!!
Tak to nabídněte aukčnímu domu , protože tady jsme neznalí sběratelé a hlavně máme tak, tak na cigára a chleba s máslem.


Chleba s máslem? To jen ti lepší ne? Já si kupuju strouhanku a skládám si z ní rohlíky,je to levnější :D . A maso mám jen ze zvířat co srazím u silnice a z jejich kožešin si rybí kůstkou a lýkem z lípy sešívám oděv abych měl vůbec co na sebe :mrgreen: Není tady ten troll nějak proti pravidlům? Už mě ty jeho nabídky od jak Horsta Fuchse přestávají bavit..
To jsi na tom líp... já třeba čekám, až dá soused psovi do misky a pak mu užírám. Nevím proč na mě pořád štěká, když psy nežeru :D
Registrovaný uživatel
:D to já mám opravdu lepší,naše kočky když mě chudáka uvidí,hned mi běží chytit nějakou myš ať nevypadám tak bídně:-D.
Registrovaný uživatel
Martin51 napsal
Za 10.000 kč je opravdu neprodám, byly mi znalcem oceněny tak, jak píši ...

Ten znalec vystavil posudok Rradi sa nan viaceri pozrieme,poprosim foto.Dakujem
_______________
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
:D to já mám opravdu lepší,naše kočky když mě chudáka uvidí,hned mi běží chytit nějakou myš ať nevypadám tak bídně:-D.


To já nepohrdnu ani kočkami. Poslední dobou ovšem dávám přednost těm dvounohým :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Zlaté Hodinky s chronometrem - Švýcarsko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1