Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Zlato Bo ne

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlato Bo ne

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj Muže to být zlato Bo nikoliv jeden čas sem si hrál a drtil jsem vybrané kousky co se mi líbily dával je do laboratorní báně kterou jsem měl nad po doma udělaným kahanem a ruzně jsem to provařoval louhem toulenem a peroxidem vodíku pak jsem tam dával chlór pak potaš Bo kyselinu z auto baterie ti VŠE v průběhu asi 3 měsíců pak jsem si shoval ten lektvar nwm na co zbytek pořádně propláchnul a tohle mi tam vylezlo asi kravina co

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
paryba napsal
Ahoj Muže to být zlato Bo nikoliv jeden čas sem si hrál a drtil jsem vybrané kousky co se mi líbily dával je do laboratorní báně kterou jsem měl nad po doma udělaným kahanem a ruzně jsem to provařoval louhem toulenem a peroxidem vodíku pak jsem tam dával chlór pak potaš Bo kyselinu z auto baterie ti VŠE v průběhu asi 3 měsíců pak jsem si shoval ten lektvar nwm na co zbytek pořádně propláchnul a tohle mi tam vylezlo asi kravina co

Toluén, peroxid vodíku, potaš, chlór,... Kravina od samého začiatku. :shock:
Douč sa chémiu a skús sa porozprávať s chemikárkou v škole (či už ako žiak alebo rodič), aby ti napr. vrámci chemického krúžku urobila analýzu nerastu. A zitíš presne čo máš doma.
Alebo skoč za zlatníkom a výsledok máš hneď - zlato/nezlato.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
jj vím že je to blbost ale já si jen tak experimentuji nejsem sice chemik ale jak dostat třeba zlato z pozlacených pinu atd vím jak dostat chemicky ;) toto jsem si jen hrál :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Zlato Bo ne

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1