Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » značení tac

Vykupminci.cz
Numisargo

značení tac

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, netusi nekdo, o jakou znacku na tacu se jedna a proc je tam vyrazene to asi srdicko?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sandrik. Ostatné si vyhľadajte na tomto fóre.
Registrovaný uživatel
Sandrik ma ale jine znaceni - kyticku.
Registrovaný uživatel
U takové věci je to naprosto jedno zdali Sandrik nebo Los Angeles...................nelikvidní,levná věc!!!
Registrovaný uživatel
bobinek21 - take nazor. Vse ma svou cenu.
Registrovaný uživatel
dracid napsal
bobinek21 - take nazor. Vse ma svou cenu.
To máte pravdu, že všechno má svou cenu, ale otázka je jakou ? Bobinek vám chtěl jen říct, že pokud přijdete do bazaru ne do starožitností (tam by to starožitník ani nedal do nabídky), tak opravdový milovník starožitností to jen přejede pohledem a ani to nezaznamená , protože to pro něho nebude nic k zaznamenání a případnému vzruchu v mozku (kontrolkám sběratele) , jako pozor tady něco je. Přejede to pohledem a radar ho požene dál ... cena možná jedny cigára, ale já bych si radši koupil ty cigára. Bez urážky není to ani starožitnost , ani sběratelská věc ...
Registrovaný uživatel
Tak tady se asi nic nedovim, me nezajima, jakou to ma nebo nema cenu, na to jsem se tu opravdu neptala, ale dotaz byl na znaceni, takze tady asi take zadní experti co maji prehled ve znaceni nejsou. Koukam ze jste na tom jako ja....taky vim prdlajz, co to je za znacku, tak jako zde pritomni zapojivsi se do komentare. Dohadovat se o nicem muzu s babama na navsi, ze.
Registrovaný uživatel
Samozrejmě dohadovat na návsi se můžete podle obliby ale vězte že to není žadná org.značka firmy a vyrazit obyč.raznicí to mohl jako značku kdokoli. Oficial značka to není .......................a to že tu experti sou /na různé obory/ si budte jistá ale s touto značkou-neznačkou se nebudou zabyvat................jelikož je to .......to si každý domyslí !!!!
Registrovaný uživatel
dracid napsal
Tak tady se asi nic nedovim, me nezajima, jakou to ma nebo nema cenu, na to jsem se tu opravdu neptala, ale dotaz byl na znaceni, takze tady asi take zadní experti co maji prehled ve znaceni nejsou. Koukam ze jste na tom jako ja....taky vim prdlajz, co to je za znacku, tak jako zde pritomni zapojivsi se do komentare. Dohadovat se o nicem muzu s babama na navsi, ze.
Dracid z této vaší věty jsem vydedukoval, že se ptáte i na cenu ....Vse ma svou cenu. Je to divná značka a nedivte se, že zatím nikdo neví. A jak říká Boban, možná někdo ví, ale nechce se mu psát, protože to fakt je sběratelsky pod čarou. Nezatracujte toto forum ani nevíte kolik odborníků a starých, kovaných sběratelů tady je co vám odpoví a byla by chyba si nějakými nezpůsobnými připomínkami zavřít vrátka...... Další věc ....je doba dovolených a většina si smáčí unavené tělo v moři, takže nás tu moc není... vytrvejte a nezoufejte a po dovolených to tady bude žít. Mějte se hezky kočko :D :) :P
Registrovaný uživatel
Tieto podnosy vyrábal Sandrik zo striebra aj z alpaky v prvej polovici 20. storočia. K podnosu často patrilo aj 6 kalíškov. Boli to také darčekové predmety.

Sandrik nikdy neznačil kytičkou, ale Gerambovskou rozetou. K ostatným značkám Sandriku je dosť informácií aj na tomto fóre. Treba si ich ale vyhľadať.
« Poslední úpravu provedl(a) stator v 12. 7. 2017, 20:32. »
Registrovaný uživatel
Na tacu neni rozhodne znacka Sandrik.
Registrovaný uživatel
Mám se podívat na indentický tác co mám?
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/identifikace-puncu-stari-a-materialu-19771x2
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dracid Není nic jednoduššího, něž to dát na posouzení k soudnímu znalci a budete vědět přesně, co máte, tady jsou sběratelé, kteří rádi poradí, ale nikdo se určitě hned nep....e z Vašeho tácku
Registrovaný uživatel
stani napsal
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/identifikace-puncu-stari-a-materialu-19771x2
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



Velmi dekuji za pomoc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » značení tac

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1