Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Značka porcelánu

Vykupminci.cz
Numisargo

Značka porcelánu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den , mám několik kousků porcelánu , který je značen vmáčknutou značkou K H . Nevím si s tím rady a proto se obracím na vás o pomoc , Děkuji ludek531
Registrovaný uživatel
bez snímku nelze určit značku porcelánu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosim o radu ohledně sošky tanečnice. Nepovedlo se mi nikde najít jaká by to mohla být značka. Díky ulomené ruce a pár krajkam ale asi nebude mít velkou cenu. Předem děkuji Moc.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosim o radu ohledně sošky tanečnice. Nepovedlo se mi nikde najít jaká by to mohla být značka. Díky ulomené ruce a pár krajkam ale asi nebude mít velkou cenu. Předem děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě další fota

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nejsem si zcela jist ale přiklonil bych se ke porcelánce Slavkov 1830-1867 tlačená značka S,styl oděvu- přechod mezi biedermeirem a druhým rokokem.určitě bych se obrátil na nejbližší muzeum o posouzení.Dejte vědět,osobně mě to zájímá,popřípadě požádat o pomoc zrestaurovaní sošky.
Registrovaný uživatel
Škoda toho poškodenia. Ale aj tak je to pekný kúsok.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji. Náhodou by jste někdo neměl kontakt na někoho v Brně kdo by se na to mohl podivat? Předem děkuji.
Registrovaný uživatel
značka je Eckerman a Fritze nemecko.
Registrovaný uživatel
Dobrý den ještě se vracím ke vtlačené značce KH , mohli byste mi poradit ? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Značka porcelánu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1