Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Znamka 1959 Rakusky Tabakovy monopol (175 vyrocie)

Vykupminci.cz
Numisargo

Znamka 1959 Rakusky Tabakovy monopol (175 vyrocie)

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neuniklo...
Aj S v ČESKOSLOVENSKO je chytené.. :P
-s-
Moderátor
stani napsal
Neuniklo...
Aj S v ČESKOSLOVENSKO je chytené.. :P
-s-

Ano, je tam více vad, než na všech Robiho známkách dohromady.
Takže si musíme počkat na Robiho vyjádření.
Registrovaný uživatel
:P
-s-
Moderátor
nic neboli vic nez posmech a vysmech ... panove, ja vim, ze je to pro vas tezka uchylka nebo anomalie, ale jak jsem psal vyse... i ja jsem tuto etapu absolvoval a byl jsem u vytrzeni !!!! ale to uz je davno. Myslim, ze Robi na to prijde sam. Spise mi HODNE vadi, ze ho spise odpuzujete ... a to je mi hodne lito.

nevim jak kdo zacinal, ale pokud je clovek soudny a nema vedeni, aneb je samouk (jako ja), tak ma uctu ke kazdemu co neco dela, sic jest jeho prezentace mnohhdy podivna.... ale i to zivot prinasi

tak se krotte, a spise se obrnte trpelivosti a ti, kteri chcete, tak pomahejte, a vy co nechcete, tak toto tema ignorujte.
Registrovaný uživatel
1975 ANK1514 posun cervenej

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1971 ANK1388 posun striebornej

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1983 ANK1787 posun zelenej

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1975 ANK1507 posun cervenej na nazltlom papieri so silnou florescenciou.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1996 blok 14 posun farby doprava.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal
nic neboli vic nez posmech a vysmech ... panove, ja vim, ze je to pro vas tezka uchylka nebo anomalie, ale jak jsem psal vyse... i ja jsem tuto etapu absolvoval a byl jsem u vytrzeni !!!! ale to uz je davno. Myslim, ze Robi na to prijde sam. Spise mi HODNE vadi, ze ho spise odpuzujete ... a to je mi hodne lito.

nevim jak kdo zacinal, ale pokud je clovek soudny a nema vedeni, aneb je samouk (jako ja), tak ma uctu ke kazdemu co neco dela, sic jest jeho prezentace mnohhdy podivna.... ale i to zivot prinasi

tak se krotte, a spise se obrnte trpelivosti a ti, kteri chcete, tak pomahejte, a vy co nechcete, tak toto tema ignorujte.


mas castecne pravdu, bohuzel ten humor ostatnich je na miste, protoze si za to svym chovanim muze sam ... cetl jsem par temat z toho zahranicniho diskusniho fora a tam si delaji z neho jeste vetsi prdel ... nejvic jsem se zatim zasmal tady http://www.stampcommunity.org/topic.asp?TOPIC_ID=49965 :-)
Registrovaný uživatel
splnuje tohle standardy "Robiho posunu" ? :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
al_bunda napsal
kolo101 napsal
nic neboli vic nez posmech a vysmech ... panove, ja vim, ze je to pro vas tezka uchylka nebo anomalie, ale jak jsem psal vyse... i ja jsem tuto etapu absolvoval a byl jsem u vytrzeni !!!! ale to uz je davno. Myslim, ze Robi na to prijde sam. Spise mi HODNE vadi, ze ho spise odpuzujete ... a to je mi hodne lito.

nevim jak kdo zacinal, ale pokud je clovek soudny a nema vedeni, aneb je samouk (jako ja), tak ma uctu ke kazdemu co neco dela, sic jest jeho prezentace mnohhdy podivna.... ale i to zivot prinasi

tak se krotte, a spise se obrnte trpelivosti a ti, kteri chcete, tak pomahejte, a vy co nechcete, tak toto tema ignorujte.


mas castecne pravdu, bohuzel ten humor ostatnich je na miste, protoze si za to svym chovanim muze sam ... cetl jsem par temat z toho zahranicniho diskusniho fora a tam si delaji z neho jeste vetsi prdel ... nejvic jsem se zatim zasmal tady http://www.stampcommunity.org/topic.asp?TOPIC_ID=49965 :-)
Tak se škodolibou radostí mně vlastní sleduji, že i na https://filatelieforum.cz/ došla moderátorům trpělivost a všechny příspěvky od Robi13 vymazali.
Registrovaný uživatel
Znamka z r. 1959 ANK1086, kt. takto svieti pod UV.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Schones Osterreich 3S Salzburg (maly format) z roku 1978 s viacero nahodnymi VV.

Robi13
Registrovaný uživatel
Schones Osterreich 3S Salzburg (maly format) z roku 1978 s viacero nahodnymi VV.

Robi13
Registrovaný uživatel
Schones Osterreich 3S Salzburg (maly format) z roku 1978 s viacero nahodnymi VV.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
znamka z 1967 ANK1281, DD katalog neuvadza takze neviem tu VV pomenovat.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2 znamky z r. 1947 ANK837 a neviem ci to je "P" ale rozhodne kazda ma iny papier... 2-3 fotka je pod UV.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
"Biele stredy" nie sú rovnaké..Viditeľné hlavne hore a na pravej strane. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
doplnujuce info k mojmu prispevku #174 na str. 7, kde som sa vyjadril k posunom na znamke ANK1278 "Zaujimavy posun na znamke z roku 1967 na 10blok ANK 1278 (hrubku papiera som zatial nemeral).

Robi13"

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Znamka z roku 1953 s HZ 14 1/4 : 13 1/2 v hnedo-ciernej farbe namiesto standardnej fialovo-modrej, pravdepodobne ANK 995 P II .


Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak se ještě podívejte na rok 1957.
Registrovaný uživatel
V 57 je zubkovanie 14 1/4 : 13 3/4 ja ale mám 14 1/4 : 13 1/2.

Robi13

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pepahavel napsal
Tak se ještě podívejte na rok 1957.


Presne tak! V roku 1953 mu vydali modrú k narodeninám a v roku 1957 čiernu lebo umrel. Náklad: 800.000 ak je v top stave možno by nejaký zberateľ prezidentov dal 20c. Žiadna rarita, úplne bežná známka.
Registrovaný uživatel
P.S.: Zúbkovanie si premeraj ešte raz. Dva krát. Tri krát....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 >

Sběratel.com » Rakousko » Znamka 1959 Rakusky Tabakovy monopol (175 vyrocie)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1