Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » známka Anglie

Vykupminci.cz
Numisargo

známka Anglie

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny.
Mám prosbu zda tahle známka má nějakou cenu.
Mám jich asi 50ks.

Děkuji za odpovědi:-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nějakou cenu má, v mém katalogu má záznam 4.5 eura. Reálnou prodejní cenu je u některých anglických známek těžko odhadnout, podle mě třeba právě známky nižších hodnot z této série jsou hodně katalogově nadhodnocené a dostat dvě skutečné koruny za katalogové euro bývá občas problém. Zrovna tato mi připadá hodně běžná. Bude záležet hodně na stavu známky, jak má zachovalé barvy, jestli nemá příliš silné razítko, centrování, apod., podle mě je reálná cena někde v rozmezí 1 až 10 korun za jednu známku, kdybyste ji prodával od koruny, což je dost velké rozmezí. Je to čistě o štěstí a momentální náladě trhu. Pak už stačí jen vynásobit daným počtem :-)
Registrovaný uživatel
https://colnect.com/sk/stamps/list/country/2611-Ve%C4%BEk%C3%A1_Brit%C3%A1nia/year/1902

https://www.stampworld.com/sk/stamps/Great-Britain/

Cenu si musíš prepočítať,zrovna o tom besedujú v inej téme.Potom X (krát) 50.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ano , souhlasím je to vyčerpávající odpověd´ .
Citovat
podle mě je reálná cena někde v rozmezí 1 až 10 korun za jednu známku,

Jednoduše řečeno pár korun. A Grno já bych to dál nenásobil 50 x , protože v žívotě na tohle 50 kupců neseženeš.
Registrovaný uživatel
otavel :-))))))
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o Váš názor na níže zobrazenou známku. Na stampworld.com ani na colnect.com jsem ji nenalezl a katalog nemám. Od známky, která je uváděna na zmíněných stránkách a je vlevo na první fotografii, se liší barvou a poněkud nejasnými listy. Je to způsobeno nějakým chemickým procesem? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Já bych to tipoval na tu chemii. Na tom nezřetelném vršku a v levé dolní části zbytky žluté (čili dohromady zelené) prosvítají.
Registrovaný uživatel
Tato zelená barva je chronicky nestabilní a je to noční můra všech sběratelů Británie a kolonií. Většina jí tištěných známek by se neměla ani koupat ve vodě...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji Vám za Vaše odpovědi.
Moderátor
Fialová barva obecně je choulostivá na koupání v benzínu, což je u anglických známek kvůli určování průsvitek bohužel dost obvyklé.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » známka Anglie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1