Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » znamky 1919 posta ceskoslovenska

Vykupminci.cz
Numisargo

znamky 1919 posta ceskoslovenska

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Muj dotaz se tyka hlavne cervene znamky ktera je na zilkovanem papire ale jinak celkove zda maji tyto znamky vubec nejakou hodnotu . Dekuji
Moderátor
Své dotazy dávej do jednoho svého vlákna. Nezakládej vždy nové- ono se to v tom jednom najde. Neboj. Jinak dotazy bez skenu nebo kvalitní fotky, se těžko komentují. Mám to a to. V katalogu drahá a po ukázce na fotce (roztrhlá, poškozená) je cena nula. Toš tak.
Registrovaný uživatel
Haaa jsem tu nova ale dekuji za radu . Fotky jsem prilozila ale nevim proc se nezobrazuji . Fotila jsem telefonem tak asi velikost nebo nevim
Moderátor
Ano- velikost se musí upravit. Jsou tu i návody na vkládání fotek. Takže číst a číst.....
Registrovaný uživatel
jaka muze byt cena ?
Moderátor
A obrázek?
Registrovaný uživatel
znovu jsem dala foto ale neni .. tak se jen ptam a fotky nikde .. se omlouvam
Registrovaný uživatel
Nejde mi vlozit foto tak mohu zaslat na email .. fotim ze samsung s6 a nejde mi vlozit zadne fota ..
Registrovaný uživatel
Cervena znamka je na zilkovanem papire . Smim vedet zda maji nejakou hodnotu ? Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nejaky odhad pro tyto znamky ? Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Karla, ak posles taketo fotky, tak potom necakaj reakciu..... Nafot si to este raz (kuk vloz fota)
A urcite sa dockas odpovede. ( Moja skusenost :) )
Registrovaný uživatel
Potrebuji znat nazor . Prvni foto je nedotisk a prepis na znamkach , mohou mit vetsi hodnotu? 2 foto je taktez nedotisk a 2 znamky jsou nazloutle a treti se ptam proc je podpis na zadnu strane znamky . Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
První fota , běžné známky s přetiskem Pošta Československá 1919, nedotisk , těžko říct možná i odřeně během skladování, žluté známky zřejmě už začínající plíseň - vyhodit, Podpis - vypadá to na podpis Mrňáka znalce který potvrzuje pravost přetisku.
Registrovaný uživatel
Horní obrázek, prostřední s poškozeným P a Č, jde o deskovou vadu, pravděpodobně přetisková deska 1a známkové pole 69.
Registrovaný uživatel
muze mit znamka z podpisem Mrnaka (zda to opravdu je ten podpis ) nejakou hodnotu ?? Dekuju
Registrovaný uživatel
Tak určitě má. Jsou tam dva typy , tenhle je ten lacinější . Můj odhad ( mám jen starší katalog) je okolo 700 - 1000,- kč.
« Poslední úpravu provedl(a) Stan v 25. 4. 2017, 16:28. »
Registrovaný uživatel
Chcem sa opýtať,čo urobí s cenou tejto známky takáto vada (chýba farba),ak to vada je a nejedná sa o nejaké mechanické poškodenie,chýba trocha z K aj Á...To si ale nemyslím,je to "výrez" z albumového listu, (snáď sa to tak volá.. :) ) a nikto by si tam predsa poškodenú známku nevložil.Na druhej strane,možno to tam vložil niekto iný,človek nikdy nevie a veci sa dejú... ;)
Fotka nie je moja,preto je taká,ako je,to som ukradol z internetu..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani napsal
Chcem sa opýtať,čo urobí s cenou tejto známky takáto vada (chýba farba),ak to vada je a nejedná sa o nejaké mechanické poškodenie,chýba trocha z K aj Á...To si ale nemyslím,je to "výrez" z albumového listu, (snáď sa to tak volá.. :) ) a nikto by si tam predsa poškodenú známku nevložil.Na druhej strane,možno to tam vložil niekto iný,človek nikdy nevie a veci sa dejú... ;)
Fotka nie je moja,preto je taká,ako je,to som ukradol z internetu..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Ak chýba aj z pretlače K a Á, tak sa jedná o mechanické poškodenie. Známka je teda zničená. Okrem toho chýba aj roh.
Registrovaný uživatel
Chýba.Ak by to bolo strhnuté, plus ten ľavý roh,tak je hodnota jasná..Tá známka je lacná aj keď je dokonalá.Pozrel som na infofile.
Mne sa len nezdá,že by ju mal niekto v takom stave v zbierke.Je jasné,že okolo toho mudrujem len preto,lebo som zvedavý,aká by bola jej hodnota,keby to bola výrobná vada a či mám po nej skočiť.To píšem úprimne. ;)
Mne ten biely fľak pripadá dosť veľký na to,aby chýbalo aj z "S" a z toho moc nechýba.Ťažko to ale určiť z takej minifotky.
Upravilo by teda cenu keby to bola VV?
Neviem akým spôsobom sa kontrolujú známky pri tlači,ale tak mi teraz došlo,že tá známka by musela uniknúť dvom kontrolám,čo možnosť,že to je VV zas len znižuje..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ak, čo tento prípad nebude, tak by to možno niekoho nadchlo. Síce by som mu nerozumel ale je to každého osobná vec, že sa mu páčia kazové známky.
Moderátor
Stani nestojí to ani korunu. Je to strhnutý papier, chýbajúci ľavý dolný roh. A na spodnej perforácii tiež sú vady (krátke zúbky). Neskáč po nej..... ;-)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Stani- pošetři penízky na něco smysluplnějšího. Tohle by tě časem velmi mrzelo......
Registrovaný uživatel
Tak sme došli,stará mama.. :'( Teraz som smutný.Ale oponovať vám trom reagujúcim,na to ani nemám právo.
Aj tak ma už prebidovali..O 22:15 som bol líder.Prišiel som domov z roboty a už to drží iný sup v pazúroch.Škoda.Mohol som dostať obálku z Emeriky. :)
-s-
Moderátor
No právo oponovat máš! Každý může utratit peníze jak chce. Proč si však koupit v obchodě zmetek- že ano.... Při hodnocení známek, se tu pokaždé připomene kvalita a už jen poškozené zoubky, jsou dnes prostě velká vada. Netýká se to samo velmi vzácných známek. Pošetři a ulož peníze do pěkného kusu, který tu cenu neztratí (možná jen zbožné přání?) ;)
Registrovaný uživatel
Podle mého názoru je zde celá debata naprosto zbytečná, protože tato známka si nezaslouží ani slovo obhajoby. Maximálně to je známka pro malého kluka, kdy počítáme s tím, že jí stejně zničí.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » znamky 1919 posta ceskoslovenska

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1