Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Známky Kuba

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky Kuba

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rád by som sa opýtal ci sa nájdu nejakí zberatelia známok Kuby
Moderátor
Máte zájem o známky Kuby? Něco by se našlo... ražené
_______________
Registrovaný uživatel
Mam zaujem o znamky Kuby, ale ciste. Sam mozem ponuknut na vymenu ciste znamky od roku 1959 - 2008. Od roku 2000 aj cele kompletne, ciste rocniky znamok Kuba
Registrovaný uživatel
ja mam tych znamek kuba az dost ale razene
Registrovaný uživatel
Pre satan, dakujem, ale ozaj mam zaujem len o ciste znamky, nie razene.
Registrovaný uživatel
2 roky, ale odpovědi si se dočkal:)
Registrovaný uživatel
Je to pravda, že som sa dočkal, veď stale platí: dočkaj času ako kura klasu.
Lenže.
Škoda, že v ponuke sú len pečiatkované.
Keď si spomeniem na tie prehýbajúce sa gulečnikové stoly na burze U Novaku plne albumov s kubánskymi známkami tak mi je smutno. Myslim tím za tými známkami.
Je podivné, kam sa ale stratili. Nikto ich nezbiera, ale ani ich nikto neponúka.
Takže, len vydržať, možno neskôr.
Registrovaný uživatel
Na áčku je teď aspoň dvacet aukcí s ** Kubou. Pravda, většinou se jedná o obchodněfilatel. známky z těch 70-80.let...
Registrovaný uživatel
zdravím, mám nějaké známky s Kobou...jsou z roků :79, 82-85, 87 a 88, ale všechny jsou oražené...kdyby měl někdo zájem, ať se ozve :-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mám kompletní ročníky čistých známek Kuby, cca od roku 1960 do roku 1987, včetně FDC k uvedeným známkám. Něco z tzv. porevolučních známek chybí, Kubánci si to rozebrali jako suvenýr a na naše, trhu to není.
Pokud máte zájem o koupi (ne výměnu), ozvěte se.
Moderátor
mal by som zaujem ale len o jednotlive serie, konkretne o serie s nametom Umenie - malby
_______________
Registrovaný uživatel
Jsou to z 90% kompletní ročníky známek Kuby, takže v současné době ročníky "trhat" nebudu.
Kuba je plná tématiky a pokud bych se v budoucnu rozhodl prodával známky po tématech a budete mít zájem, nabídnu Vám je.
Moderátor
dakujem za odpoved... kedze, zbieram namet malby na znamkach tak sa spytam ci by to neslo delit, jasne rozumiem...
_______________
Registrovaný uživatel
pata15 napsal
Dobrý den,
mám kompletní ročníky čistých známek Kuby, cca od roku 1960 do roku 1987, včetně FDC k uvedeným známkám. Něco z tzv. porevolučních známek chybí, Kubánci si to rozebrali jako suvenýr a na naše, trhu to není.
Pokud máte zájem o koupi (ne výměnu), ozvěte se.


Já bych měl zájem, ale nejdřív bych chtěl vědět ceny.
Registrovaný uživatel
Ahoj, našel jsem známky Cuba kolem roku 1978 , 1979 , 1980 . Mám pouze květiny. Nemam celé série, jen kousky. Známky jsou nepoužité, myslím si že ve velmi dobrém stavu. Pokud by měl někdo zájem, můžeme se domluvit. Kontaktujte mě na mail : jonason99@gmail.com
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nabízím k prodeji nerazítkované známky Kuby, od roku 1966 do roku 1987, kompletní série. Témata fauna,flora, kosmos, umění atd. V případě zájmu zašlete chyběnku podle katalogu Michel. pata15
Registrovaný uživatel
pata15 - mal by som zaujem o nejake znamky Kuba. Napiste prosim moznost spojenia. Vdaka
Registrovaný uživatel
Zdravím jansvi. E-mail kontakt na adrese: stanek@iseta.cz. Pata15

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Známky Kuba

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1