Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Námětová filatelie » Známky se svatým Jiřím

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky se svatým Jiřím

Moderátoři: dejvy, pavlinka, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním známky se svatým Jiřím. Nemáte někdo? Pokud byste je postrádali, rád se s vámi domluvím na ceně. Prosím však i jen o informaci, že takovou známku máte, v katalozích se špatně hledají (svatý Jiří je často jen bočním motivem doplňující hlavní motiv známky). Moc díky předem.
Moderátor
Napsala jsem do gůglu St. George on postage stamps a vypadla na mě v obrázcích opravdu velká hromada známek se svatým Jiřím, jak bojuje s drakem a já nevím co ještě. Jen těch celin co musí byt a nepočítaně razítek a ..............
Registrovaný uživatel
Ano, to vím, jenže ještě víc jich je, kde je sv. Jiří třeba jen někde v rohu, nebo součástí obrázku. Jde mi o jakékoliv ...
Moderátor
A spadá do požadované kategorie i kostel sv. Jiří?
Registrovaný uživatel
Zdravím, snažím se být puristou a tak zatím sbírám jen známky, kde se sv. Jiří objevuje v podobě nějaké postavy, kresby či sochy. Pokud bych sbíral známky odkazující na svatého přeneseně, těch známek by bylo snad tisíce (v anglosaských zemích je to s ním podobně jako se svatým Patrikem, Jen na každé druhé anglické známce je svatojiřský kříž). Přesto díky za zájem.....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Námětová filatelie » Známky se svatým Jiřím

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1