Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky z celého světa

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky z celého světa

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, podíval by se někdo prosím na tuhle sbírku známek ? Zajímalo by mě, jestli mají nějakou hodnotu. Je jich docela hodně a z celého světa. Děkuji :)

Přikládám odkaz na rajče - https://www.rajce.net/a15676559
Registrovaný uživatel
Dobrý den, tak přesně vypadá klasická sbírka, která byla uložena na půdě nebo nesprávně. Známky jsou hodně poškozené. Možná jsou ve sbírce zajímavé známky Ruska, ale z těchto fotografii nejdou přesně posoudit. Doporučuji přebrat poškozené známky a zbytek dohledat na https://www.stampworld.com/cz/maps/Europe/ a ne nejasnosti se zeptat.
Registrovaný uživatel
Dobry den skoda,ze je spousta znamek nenavratne poskozena,no jako zabavu na dlouhe zimni vecery bych mel zajem.pokud by jste chtel prodat ,az vam to zde oceni . napiste mi na email FBegbie/zavinac/.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nejcennější je ten aršík Francie, kolem 1500 korun, záleží na stavu. U něho by při případném prodeji bylo nejlepší prodat ho samostatně. Jinak tam nic extra zajímavého nevidím.
Registrovaný uživatel
bohuzel i ten je notne poskozen pri zvetseni je videt oddeleni po.
Registrovaný uživatel
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
o Polsko, Ukrajinu a Rusko by som mal záujem. Napíšte mi na crv4@pobox.sk, tam sa môžeme dohodnúť.
Registrovaný uživatel
ja zapomnel seznam. cili FBegbie@seznam.cz
Registrovaný uživatel
I když je aršík poškozený, tak nějakou cenu stále mít bude. Odhadem tak tisícovku, jestli známky samotné jsou v dobrém stavu.
Registrovaný uživatel
Dobry den, jestli byste mi mohl trochu poradit, byl bych rad. Mam tyto znamky. Muzete, prosim, rict nejakou cenu? Diiiky. Je to dedictvi a nerozumim tomu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den, jestli byste mi mohl trochu poradit, byl bych rad. Mam tyto znamky. Muzete, prosim, rict nejakou cenu? Diiiky. Je to dedictvi a nerozumim tomu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky z celého světa

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1