Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Pražský groš

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražský groš

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj nedávno se mi dostal pod ruku tento PG.Bohužel se mi ho nepodařilo určit.
Prosím tedy o jeho určení.Děkuji moc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ferdinand I., typ nevím, neb Habsburky nes.... nemám rád :D
Moderátor
Obávam sa kacuro že si sa sekol, je to Ľudovít Jagelovský typ Hás. I.a/1. Škoda toho stavu, ale bral by som ho všetkými desiatimi, vzácny panovník.
Registrovaný uživatel
Díky za ujištění ,ferda to není ani náhodou.S tím ludvíkem jsem si nebyl jist .Co se týká ceny ,kolik by tato mince měla hodnotu v tomto stavu?
Moderátor
Nakoľko už dlhšie s mincami neobchodujem, tak neviem posúdiť. Ale Ludvík je Ludvík, nad desať tisíc dostaneš hocikedy, aj keď ho ponúkneš priamo na tomto fóre a to nehovorím o Aukre. ;) Možno by si dostal aj viac, stav je však horší, ale kto by nebral Ľudovíta? Chcelo by to oveľa kvalitnejšiu fotku a môžeš predávať...
Moderátor
Na minci je i mala chyborazba ve vnitrnim licnim opise - spojovaci male V mezi stojinami pismene M rezac zelez nejdrive vyrazil do razidla mezi pismeno I a levou stojinu M, teprve pote spravne mezi stojiny M.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pikolo napsal
Ahoj nedávno se mi dostal pod ruku tento PG.Bohužel se mi ho nepodařilo určit.
Prosím tedy o jeho určení.Děkuji moc.

Zdravím..měl bych o grošík zájem. Mohl byste mi poslat Váš email pokud ho tedy máte zájem prodat? Díky.
Registrovaný uživatel
Mince zatím není na prodej a pokud ji neseženu v lepším stavu tak ani nebude:)
Registrovaný uživatel
Ok, co se dá dělat...tak budu shánět dál.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Obávam sa kacuro že si sa sekol, je to Ľudovít Jagelovský typ Hás. I.a/1. Škoda toho stavu, ale bral by som ho všetkými desiatimi, vzácny panovník.


fíha, to jsem se teda sekl, to bylo asi tou pozdní hodinou, to víš, na Ludvíka člověk jen tak nenarazí, tak jak jsem viděl v opisu PRIMVS, tak jsem to sem hned nablil :mrgreen: :oops:
Registrovaný uživatel
není náhodou z aukra? zdá se mě , ;) že jsem ho tam vyděl?
Registrovaný uživatel
Mince není z aukra ,tam byl jinej -hezčí :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Pražský groš

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1