Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » 10 H červená Řz 11 1/2

Vykupminci.cz
Numisargo

10 H červená Řz 11 1/2

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o spolupráci v dohledání prvního data použití 10 H červené v Řz 11 1/2.
V monografii č.1 se píše jako den vydání této známky 18,12,1918.Přesto na žádné výstavě jsem zatím neviděl rané použití této známky.Mně se povedlo
sehnat použití této známky z konce prosince 1918.Přesný datum a domicil razítka včetně dalších informací o odstínech ,struktuře této známky,použitém perfinu u této známky,poměru barev razítek této známky budu postupně popisovat v této části diskuse.Sehnal jsem kámoše,co má internet doma,tak to snad dotáhnu do konce i s obrázkama.Problém je totiž v tom,že z veřejné knihovny nemohu nic stahovat a ani nic odesílat a z pracáku jsem rád,když si alespoň přečtu Vaše příspěvky,protože obrázku mi většinou systém zablokuje.
Zároveň popíšu rozložení tzpů u jedné desky a to přerušené a nepřerušené
orámování pod nápisem SKÁ ve slově SLOVENSKÁ.
To aby jste si opět mohli po čase něco kvalitního přečíst na internetu.Navíc jsem nabídl nějaké články panu Hynkovi i do Filatelie.
Registrovaný uživatel
Včera jsem vztáhl tuto známku též ze sejfu.Kompletní sceny včetně barev
razítek a další podrobnosti pak budou cca do 14 dnů odeslány .Po neděli
Vám sdělím přesné TTD mé první 10 H červené zoubkované.
Registrovaný uživatel
Už jsme to s Maternou nafotili.Taže postupný vývoj barev u této známky bude brzy ke shlédnutí.Jen čekám na obrázky od Materny na můj email.Dneska jsem ho doma nechytnul.
Registrovaný uživatel
Můj první známý exemplář této známky nese datum 22.12.1918.Pošta je to Praha,ale domicil razítka nejsem schopný zjistit,protože byl odlepen .Dnes jsem chytnul zde na ÚP pana Matenu.Takže další obrázky budou zase až po neděli,až bude mít jeho syn čas si s tím pohrát a fotky z digitálního fotáku převede na webovou stránku.
Registrovaný uživatel
Internetová adresa,kde bude tato známka vyobrazena na www.sbirky.wbs.cz Filatelie Skrblík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Skrblíkov » 10 H červená Řz 11 1/2

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1