Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » 10 Kč 1933

Vykupminci.cz
Numisargo

10 Kč 1933

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Co si o tomto myslíte ?

10 Kč 1933 aukro

Jak dnes poznáme že jde o originál ?

V poslední době se vyrojilo na aukcích hodně falz vzácných mincí a nikdo proti tomu nic nedělá.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Konkrétně u tohoto kusu si - alespoň dle fotky - myslím, že o originál jde. Jinak si ale originalitou mincí nemůžeme být jisti nikde, obzvlášť na internetových aukcích a je třeba si dávat pozor na jakoukoli vzácnější minci. Já jsem třeba na E-bay viděl dražit pěkný brněnský dukát Ferdinanda III.,který jsem nedražil právě z tohoto důvodu, jinak dělat se proti tomu moc nedá - i na sálových aukcích se objevují falza a ani protifalzátorská komise často některá falza zastavit nemůže - stále jsou nejlepší obranou znalosti a nebo případná konzultace známých.
Moderátor
V tomto prípade sa mi tiež zdá že o originál ide, ale naozaj treba byť veľmi, veľmi opatrný. Ako kupujúci by som si (pri takto drahej minci) určite s predajcom ešte pred skončením aukcie vyhradil právo po prípadnej výhre dotyčného navštíviť osobne a mincu prezrieť. V týchto desinách sa veľmi nevyznám, ale táto vyzerá na pravú.
Registrovaný uživatel
Na tuhle minci jsem už taky koukal - podle mého názoru to originál bude. Ale v případě koupě bych si pro ní určitě dojel osobně....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » 10 Kč 1933

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1