Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » 10 korun 1993 s malým kč

Vykupminci.cz
Numisargo

10 korun 1993 s malým kč

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, ale já si myslím, že je to stejná mince, jen ten háček mě překvapuje

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tohle mě přesvědčilo a je toho ještě více

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten háček je divnej :evil: :evil: jako by si někdo uvědomil, že udělal chybku
« Poslední úpravu provedl(a) martinvon v 16. 4. 2022, 0:41. »
Moderátor
martinvon napsal
Ten háček je divnej :evil: :evil: jako by si někdo uvědomil, že udělal chybku


To může být zkreslený fotkou...
Po zveřejnění nových fotek na minci osobně neshledavám nic podezřelého, akurát stavem je dost chatrná. Nedivil bych se kdyby majitel, který evidentně nezná základy numismatiky, po těch různých komentářích, minci bezohledně,, vypucoval,,..
Moderátor
martinvon napsal
Tak když ji nikdo nechtěl, vzal ji šmirglem........

https://aukro.cz/vzacna-mince-10-kc-z-roku-1993-sberateli-velmi-cenena-7007925477

Kampak se aukce poděla?
Registrovaný uživatel
numismat napsal
martinvon napsal
Tak když ji nikdo nechtěl, vzal ji šmirglem........

https://aukro.cz/vzacna-mince-10-kc-z-roku-1993-sberateli-velmi-cenena-7007925477

Kampak se aukce poděla?

Mám ji mezi skončenými, ale taky mi nejde otevřít:

Vzácná mince 10 Kč z roku 1993, sběrateli velmi ceněná
(7007925477)
milanh319(4)
Nabídka skončila

út 19. dubna 2022, 12:51:30
Registrovaný uživatel
Asi zjistil, že je za tuto cenu a v tom stavu co s ní provedl prostě neprodejná... možná se domluvil na prodeji s někým mimo Aukro a nabídku stáhl, možná ji najdeme za chvíli na Ebay, možná na nějaké sálovce... Je to nyní tak specificky poničená mince, že jakmile se objeví, lze ji ztotožnit...
Moderátor
Protoze aukce nejde otevrit, byla zrejme odstranena Aukrem.
Registrovaný uživatel
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/460500-ceska-desetikoruna-jde-do-drazby-uz-ted-stoji-skoro-200-tisic
Moderátor
Cotopaxi napsal
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/460500-ceska-desetikoruna-jde-do-drazby-uz-ted-stoji-skoro-200-tisic


:lol:
Macho má prsty všude...
právě taková mediální publicita žene minci cenou rychle nahoru...
Registrovaný uživatel
Ta u M+CH právě vydražili 10 Kč 1993 s malým kč.... dosažená cena 18 000 euro, t.j. 437 760,- Kč při dnešním kurzu 24,32 Kč za euro. jo + 20% k tomu ....
Osobně jsme čekal, že půjde nad 500T....
Tabulku dodám ... ;)
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Za mne výsledek aukce 10 koruny malé kč M@Ch byl adekvátní stavu mince, možná i trocha vyšší nad mé očekávání...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A v polovině května u Klima v Brně ...
Matná ražba, vypadá dobře ....

https://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/10-kc-1993-varianta-relief-rubu-nizsi-pi_74-45105
Registrovaný uživatel
Ahoj Barbare-
dočetl jsme se ... (viz příspěvek č. 2072) ;)
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prodej-minci-_post_-639159#post639159
Dej sem pak prosím vědět, jak to dopadlo....
Moderátor
Celou inzerci k prodeji vložím také tady..
Ahoj Miky, jasně budu vás informovat jak vše dopadlo, nějaký mail už dorazil, zatím je to v řešení..




Kolegové, kolegyně rozhodl jsem se prodat svou 10 korunu malé kč.
Naskytla se mi možnost zakoupit svatováclavský dukát 1937 ke kompletaci své sbírky sv.dukátů sice nákladná, ale nevyhnutelná záležitost..

Než minci vystavím na aukru, nabídnu ji nejdřív zde. Uvítal bych kdyby mince zůstala mezi námi zdejšími v sběrateli.com..
Její fotky na požádání zašlu na email, další naleznete zde..
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-1358x194

K minci vlastním posudek, respektive dobrozdaní pana Moravce.. Na požádání pošlu foto.
Mince je v unikátním stavu RL, bez úhozu, škrábanců. Mám za to, že se může jednat o vzácnější vzorový typ dle publikace Radka Havla vzhledem k stavu .. viz. Příspěvky 35, 38 v odkazu.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/10-korun-1993-s-malym-kc-35898x2

Cenu vzhledem k vysoké tržní hodnotě lze těžko přesně stanovit.
Odhaduji na základě aukčnich výsledků a stavu mince cenu na 650tis..
Nechávám však prostor k soukromému jednání..
V případě zájmu mne kontaktujte na níže uvedém emailu...

Prosím zdejší moderátory k respektování formy inzerce. Případně jakýchkoliv problémů mě kontaktujte mailem..

Děkuji
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Celou inzerci k prodeji vložím také tady..
Ahoj Miky, jasně budu vás informovat jak vše dopadlo, nějaký mail už dorazil, zatím je to v řešení..




Kolegové, kolegyně rozhodl jsem se prodat svou 10 korunu malé kč.
Naskytla se mi možnost zakoupit svatováclavský dukát 1937 ke kompletaci své sbírky sv.dukátů sice nákladná, ale nevyhnutelná záležitost..

Než minci vystavím na aukru, nabídnu ji nejdřív zde. Uvítal bych kdyby mince zůstala mezi námi zdejšími v sběrateli.com..
Její fotky na požádání zašlu na email, další naleznete zde..
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-1358x194

K minci vlastním posudek, respektive dobrozdaní pana Moravce.. Na požádání pošlu foto.
Mince je v unikátním stavu RL, bez úhozu, škrábanců. Mám za to, že se může jednat o vzácnější vzorový typ dle publikace Radka Havla vzhledem k stavu .. viz. Příspěvky 35, 38 v odkazu.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/10-korun-1993-s-malym-kc-35898x2

Cenu vzhledem k vysoké tržní hodnotě lze těžko přesně stanovit.
Odhaduji na základě aukčnich výsledků a stavu mince cenu na 650tis..
Nechávám však prostor k soukromému jednání..
V případě zájmu mne kontaktujte na níže uvedém emailu...

Prosím zdejší moderátory k respektování formy inzerce. Případně jakýchkoliv problémů mě kontaktujte mailem..

Děkuji



Tebe asi "učit " numismatiku nemusím :D , ale dávej na tu "37" hóóódně pozor! Už v roce 2002 (!), když jsem tuto minci sháněl, jsem se při nabídce setkal s (údajně) čínskou kopií této mince... , stejný průměr, stejná tloušťka, téměř totožná gramáž, jen trochu jiná "barva a lesk zlata" zjistitelná až v porovnání s pravým dukátem libovolného ročníku a jemně neostrý (jakoby "litý") reliéf... No koukal jsem .... a věřím, že se čínští (a mnozí další) kluci určitě od té doby zlepšili... a nevím jestli dnes dokážeme 100% rozeznat možný padělek...
Jediná jistota je dnes asi doložená historie mince.... původ ze staré sbírky ... a nový posudek od někoho, kdo tomu opravdu rozumí....
No, co ti budu radit...


Tak držím pěsti! dobře prodej a ještě líp nakup!
Moderátor
Čínské padělky není takový problém, horší je to s neoznačenymi zlatými novoděly, nebo úpravou letopočtu..
Pod mikroskopem jde lecos rozpoznat..
Samozřejmě kvalitní historie je jen přínosem, však není tak podstatnou záležitosti...dalo by se říct tyhle věci mám již vyřešený.. Aktuálně je to otázka dohody...
Registrovaný uživatel
Desať koruna už má nového pána Barbar?🙄
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Desať koruna už má nového pána Barbar?🙄


Vypadá to, že ano..
Mince je prozatím zamluvena..
Registrovaný uživatel
Držím palce ku úspešnému obchodu.👍🐞
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
10 koruna malé kč dnes prodána za 625.000kč
Miky údaje můžeš vložit do tabulky podej inzerce sběratel.com..majitel souhlasí.

Napiš na email(nemohu najít tvůj) přepošlu ti potvrzení bankovního převodu pro věrohodnost .. (jméno majitel skryto)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
10 koruna malé kč dnes prodána za 625.000kč
Miky údaje můžeš vložit do tabulky podej inzerce sběratel.com..majitel souhlasí.

Napiš na email(nemohu najít tvůj) přepošlu ti potvrzení bankovního převodu pro věrohodnost .. (jméno majitel skryto)



Tak :
1. Díky za info
2. Gratuluji k úspěšnému prodeji (a s mimořádným ziskem!)
3. Do tabulky doplním, žádné "potvrzení" není třeba, věříme si
4. Tu "sedmatřicítku", pokud ji získáš a bude-li pravá , ti přeji, sbírka dukátů pak bude mít úplně jiný level... (a co 1951?) :D
5. Tak to už mi v budoucnu "polezeš do zelí" ve dvou směrech ;) -- dukát 1938 (ale upřímně, ten už je dnes finančně stejně nedosažitelný) a pak 25 hal 1932 - na ten v potu tváře špóruju, ale zatím mi na aukcích uniká a cena leze nahoru... :?
Moderátor
MikyM napsal
barbar napsal
10 koruna malé kč dnes prodána za 625.000kč
Miky údaje můžeš vložit do tabulky podej inzerce sběratel.com..majitel souhlasí.

Napiš na email(nemohu najít tvůj) přepošlu ti potvrzení bankovního převodu pro věrohodnost .. (jméno majitel skryto)



Tak :
1. Díky za info
2. Gratuluji k úspěšnému prodeji (a s mimořádným ziskem!)
3. Do tabulky doplním, žádné "potvrzení" není třeba, věříme si
4. Tu "sedmatřicítku", pokud ji získáš a bude-li pravá , ti přeji, sbírka dukátů pak bude mít úplně jiný level... (a co 1951?) :D
5. Tak to už mi v budoucnu "polezeš do zelí" ve dvou směrech ;) -- dukát 1938 (ale upřímně, ten už je dnes finančně stejně nedosažitelný) a pak 25 hal 1932 - na ten v potu tváře špóruju, ale zatím mi na aukcích uniká a cena leze nahoru... :?


Díky...
Dukáty 1937 majitele dlouho znám i jeho minci aukčniho původu, teď zbývá dohodnout cenu, tak uvidíme .. 38,či dokonce 39 jen snít. :)
51 v kompletanci pro mne nehraje tak významnou roli..
K těm sv. Dukátům, na příští rok je plánovaná čnb k 100 letům výročí, taky pěkná ražba k původním prvorepublikovym, vše už vyprodáno... Tak doufám že si stihl zamluvit..
Ke zkušebním prvorepublikovym si prozatím nechám zajít chuť,člověk však nikdy neví co přijde .. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 2. 5. 2022, 22:30. »
Moderátor
Mimochodem Miky těžko mi dnes bylo při loučení..
S krasnějšim kusem jsem se nesetkal, opravdu mimořádná zachovalost..
Ale i tohle je numismatika..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Sběratel.com » Naše mince » 10 korun 1993 s malým kč

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1