Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100 1920 s. X

Vykupminci.cz
Numisargo

100 1920 s. X

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Už jsme tady tomuto prodejci umyli záda, ale bohužel to bylo k ničemu! :?
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zajimavosti-na-aukcnich-serverech-priklepni-cz-aukro-odklepnuto-apod-2686x830
Od příspěvku č.20733 a dále
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 30. 11. 2018, 22:44. »
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Je zajímavé, že když prodejce reklamuje "vadu", která je uvedená v popisu aukce, automaticky předpokládá, že bankovku vrátí. A když se má vracet jemu, nabízí "slevu". Teda, "zajímavé"... :lol:

Co ty se do toho seres!!Klasicky buzerant,ktery nema co delat a hraje tady hytrolina!!!
Registrovaný uživatel
[quote=mischel13]
Už jsme tady tomuto prodejci umyli záda, ale bohužel to bylo k ničemu! :?
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zajimavosti-na-aukcnich-serverech-priklepni-cz-aukro-odklepnuto-apod-2686x830
Od příspěvku č.20733 a dále
[/quot
A tady klasicy duchodce,ktery se sere do vseho!![/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
[quote=maur]
Po dnešní telefonické komunikaci tuším že to ještě nebude s prodejcem tak jednoduché.
Každopádně jestli mám mezery ve vyhodnocení stavu bankovek, tak určitě ne ve vymáhání svych práv. Prvně jste to považoval za mou chybu, kdy jsem stav správně nevyhodnotil. Kdyby bylo napsano stav viz. foto misto stav 0 tak jsem asi de..il.
Nyni již jsem si jist ze jsem byl podveden. Udělám vše vcetne použití všech potřebných kroků i za cenu dalsiho vydani, tak aby cela záležitost byla narovnana a případně aby se od stejneho prodejce dale tyto situace neopakovaly.

V případě dalsich kroku vlozim info. Třeba si z toho nekdo vezme ponaučení, nebo to nekomu pomůže.
A my jsme si vyjasnili,ze se v pondeli potkame a vyresime to.Tak kurva nechapu,proc to tady rozvadite!!![/quote=maur]
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Nadherna a malo vidana bankovka ve stavu 0!!!! toto je text z Vaší vyhrané aukce a už jsem to tady probíral s prodejcem, že jestli je přeložená, tak je to stav nejlépe 1! O dosažené ceně se nebudeme bavit, to je provar, jako hrom!


Je velice zajimave,jak jste se po telefonu chlubil,ze si davate opravovat bony v Madarsku!!To uz velkej frajer nejste,ze???
« Poslední úpravu provedl(a) karlik21 v 30. 11. 2018, 23:28. »
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Je velice zajimave,jak jste se po telefonu chlubil,ze si davate opravovat bony v Madarsku!!To uz velkej frajer nejste,ze???

Víte co je nejhorší, když se člověk baví po telefonu s člověkem, který nemá ani páru o bankovkách(tuzexových bonech)! Tuto možnost mi zde bude mnoho sběratelů závidět, že jsem si nechal opravit vzácné bony a oprava se povedla neskutečně výborně, že to "odborník" jako vy, vůbec nepozná, proto to neuvede do popisu aukce, že je bankovka reparovaná!
Když má sběratel velmi vzácnou bankovku (tuzexový poukaz) např. bez rohu, tak si ji nechá tzv. reparovat (opravit). Při případném prodeji, na to upozorní v popisu aukce a nemlčí, jako vy a výherce potom nespláče nad výdělkem.
Vám doporučuji studovat a studovat katalogy a potom teprve prodávat, protože si od vás nikdo nic v budoucnu nekoupí!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
[quote=karlik21]
Je velice zajimave,jak jste se po telefonu chlubil,ze si davate opravovat bony v Madarsku!!To uz velkej frajer nejste,ze???

Víte co je nejhorší, když se člověk baví po telefonu s člověkem, který nemá ani páru o bankovkách(tuzexových bonech)! Tuto možnost mi zde bude mnoho sběratelů závidět, že jsem si nechal opravit vzácné bony a oprava se povedla neskutečně výborně, že to "odborník" jako vy, vůbec nepozná, proto to neuvede do popisu aukce, že je bankovka reparovaná!
Když má sběratel velmi vzácnou bankovku (tuzexový poukaz) např. bez rohu, tak si ji nechá tzv. reparovat (opravit). Při případném prodeji, na to upozorní v popisu aukce a nemlčí, jako vy a výherce potom nespláče nad výdělkem.
Vám doporučuji studovat a studovat katalogy a potom teprve prodávat, protože si od vás nikdo nic v budoucnu nekoupí!
Tak v tom problem nemam!![/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
Vy opravdu nemate co delat,to Vam zavidim!!
Registrovaný uživatel
No a jinak,hezky bonzujete na Aukru!!
Registrovaný uživatel
Na sálových aukcích to chodí takto, viz popis bankovky:
500 Koruna 1919, série 007, velmi čistě opravené přetržení, jinak svěží a pěkná, BHK.13, Aurea.13, velmi vzácná RRR!
Když má někdo možnost si ji nechat opravit, tak to udělá, protože bankovku na dvě poloviny asi nikdo nekoupí, že? Takže opravou se dostala bankovka, ze stavu 5 na ten, který je uveden v aukci (2 - 3)!
Takže toto byla poslední rada ode mne, abych se nechal urážet, že bonzuji na Aukru, tak to zvažte písmenka, to už je trestné! Nejdříve si zjistěte kdo to byl a potom tady vypouštějte tyto nesmysly! Jak se říká, pro dobrotu na žebrotu!!! Že vůbec s váma ztrácím čas!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Co tady melete za sracky,ze je to trestene!!Jenom se smeju!!!!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 100 1920 s. X

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1