Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » 100 Kč 1993 - výrobní vada

Vykupminci.cz
Numisargo

100 Kč 1993 - výrobní vada

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nechápem čo Ťa na tom obťažuje? Ak nechceš odpovedať neodpovedaj. Nie každý je znalý oboru a prišiel na toto fórum, preto aby mu odborníci poradili. Ak sa cítiš príliš "vysoko" na to odpovedať, nik Ťa nenúti. Ale jedna z funkcií tohto fóra je aj to, že sa tu môže akýkoľvek laik spýtať na čo len chce ak to súvisí s danou problematikou. Jediný problém vidím v tom, že je príspevok vložený do nesprávneho vlákna, ale hodnotiť to, že ak sa niekto spýta na hodnotu neplatnej bankovky tak to svedčí o jeho intelekte... neviem. Tak som asi rád, že nie si moderátorom.

chybotisky napsal
být moderátorem, takové otázky automaticky mažu, škoda slov a místa. A takový smazaný, ignorovaný dotaz, většinou na cenu, je vlastně odpovědí, "nestojí to za řeč".
Registrovaný uživatel
tak teď jsem to dostal, čekal jsem, až se někdo podobný ozve. Souhlasím s "jak nechceš, neodpovídej", férovější než moje radikální mazání. Samotnému se mi na tomto fóru podařilo dát (pro zasvěcené) taky pár přinejmenším přitroublých dotazů, když jsem byl líný najít si informaci sám, ale tohle je přeci jen trošku moc. A na to jsem chtěl upozornit a jen si odfrknout, to je všechno, konec zbytečné diskuze a (mého) spamování tohoto vlákna.
Registrovaný uživatel
A vy se pak divite, ze se najde nekdo, kdo proda papirovou padesatikorunu za 30 korun, protoze uz je prece neplatna !!!
Registrovaný uživatel
Zdravím, chtěl by někdo tuto stokorunu z roku 1993? Kdyžtak pište na mail: hokejslavia50@seznam.cz ;)
Registrovaný uživatel
Zbyndus napsal
Zdravím, chtěl by někdo tuto stokorunu z roku 1993? Kdyžtak pište na mail: hokejslavia50@seznam.cz ;)


a touto stokorunou je myslena jaka?
Registrovaný uživatel
jasná (ne)odpověď, že obyčejná oběhová
Registrovaný uživatel
Zdravím mě se dostala do ruky (pracuji jako prodavač) 2Kč z roku 2011 krásná akorát je o 1/3 užší než ostatní. Vše na ní je vyobrazeno správně jen szmboly z jedné strany tolik nevystupují. Nevíte jakou by mohla mít mince hodnotu?
Moderátor
Žeby 2,- Kč?! ;) 8)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
smith napsal
Žeby 2,- Kč?! ;) 8)

"o 1/3 užší"... tak asi 1.33Kč
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Zbyndus napsal
Zdravím, chtěl by někdo tuto stokorunu z roku 1993? Kdyžtak pište na mail: hokejslavia50@seznam.cz ;)


a touto stokorunou je myslena jaka?


Touto stokorunou je myšlena stokoruna, která je na obrázku na první stránce..z jedné strany je vybledlá a na druhé jsou naopak velmi ostré barvy. Kdo by měl zájem můžu zaslat foto..
Registrovaný uživatel
nejde o vybledlost, ale o tu vidličičku na reversu,
Foto určitě zaprezentujte.
Registrovaný uživatel
Tak tady přikládám foto, omlouvám se za kvalitu..Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak tady přikládám odkaz na foto, omlouvám se za kvalitu..
http://www.imagehosting.cz/?v=cameramwm.jpg
« Poslední úpravu provedl(a) Zbyndus v 18. 9. 2012, 14:43. »
Registrovaný uživatel
vidličku sem nenašel! ;)
Registrovaný uživatel
takže stokoruna nemá žádnou sběratelskou cenu? Mám ji tedy vyměnit v bance?
Registrovaný uživatel
klidně...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dobrý den přeji.
Je docela opotřebovaná a vybledlá, jak je patrné i ze scanu. Ale jako laik bych řekl, že má jistou výrobní vadu.
Kdyby měl někdo zájem, tak se ozvěte na phanacek@gmail.com

Hezké svátky všem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ok beru jí za 80 kč
Registrovaný uživatel
Dobry den .Chtel jsem se jen zeptat jestli ma tato stokoruna nejakou hodnotu,je v perfektnim stavu jako nova.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pokud je v unc stavu , tak cca 150 az 200 korun
Registrovaný uživatel
Dle Bajera, v UNC stavu 450,-Kč.
Registrovaný uživatel
dle nalady kupujicich, nekdy 150, nekdy az 300 ...
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Dle Bajera, v UNC stavu 450,-Kč.

ale to je malokdy , myslim si ze zrovna na tuto bankovku je katalog troska vyšší , rekl bych jak pise viz vyse Jirka 72 , podle nalady kupujicich
Registrovaný uživatel
Tak tato stovka není v UNC stavu, takže ty ceny odpovídají (1/1 - 200,-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dnes se mi do ruky dostala bankovka 100 Kč, Thomas De La Rue and limited company s číslem A12 628379. Má tato bankovka nějakou hodnotu a je cenná? Děkuji za odpověď MH

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » 100 Kč 1993 - výrobní vada

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1