Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » 10Kč 1996 RRR SIGNATURA VPRAVO!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

10Kč 1996 RRR SIGNATURA VPRAVO!!!

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny příznivce numismatiky.Nedávno jsem koupil tuto zajímavou minci 10Kčs 1996 se signaturou vpravo.Signatura vpravo se razila ještě v roce 95,ale od roku 96 by vlastně neměla existovat.Váha je 7,48g.Zajímalo by mně jestli ještě někdo vlastní tuto minci a Váš názo na ní.I informace kde nechat minci důkladně proklepnout,nebo na koho se obrátit s pomocí.Jinak jsem koukal a nevypadá,že by byla ze dvou kusů.Předem děkuji za každou informaci Karel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
signatura dole to asi nieje tak zaujimavé ako vpravo ...
no ale tak zaujima ma cena.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vše co sem různě vkládáte je zcela běžné a dělí se na :
1/ platné, tedy maximálně nominál
2/ neplatné a běžné, tedy prodejné leda tak na kila
čas s vkládáním a lidí s reagováním má větší cenu než skoro vše co sem dáváte... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
vše co sem různě vkládáte je zcela běžné a dělí se na :
1/ platné, tedy maximálně nominál
2/ neplatné a běžné, tedy prodejné leda tak na kila
čas s vkládáním a lidí s reagováním má větší cenu než skoro vše co sem dáváte... :roll:


To bylo velmi pěkně řečeno ;)
Registrovaný uživatel
Opravdu nikdo neví jak je to s tou 10 Kč 1996 signatura vpravo? Hledal jsem na internetu, ale nic, neví někdo o nějaké literatuře kde by byla tato varianta popsána? Kdysi jsem jednu viděl na Aukru, ale to bude asi tahle.
Registrovaný uživatel
Neznám literaturu co by to popisovala. Asi fakt rarita.
Registrovaný uživatel
A příběh této mince pokračuje ...
https://aukro.cz/10kc-1996-rrr-extremne-vzacna-signatura-vpravo-jediny-znamy-kus-6990067149
Registrovaný uživatel
Dosažená cena je poplatná dnešní šílené době … že by jako investice do budoucna?
https://aukro.cz/10kc-1996-rrr-extremne-vzacna-signatura-vpravo-jediny-znamy-kus-6990067149
Uvidíme třeba při dalším prodeji za nějaký čas...
Registrovaný uživatel
Zajímavé. Přijde mi, že mince v tomto příspěvku vložená je shodná s tou v aukci. Stačí se zaměřit na shodné škrábance vpravo od O ve slově BRNO. Zdá se mi to a nebo je to fakt?
Registrovaný uživatel
Karaba napsal
Zajímavé. Přijde mi, že mince v tomto příspěvku vložená je shodná s tou v aukci. Stačí se zaměřit na shodné škrábance vpravo od O ve slově BRNO. Zdá se mi to a nebo je to fakt?

Však o tom zde ve svých příspěvcích od 25.5. píši ...
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Karaba napsal
Zajímavé. Přijde mi, že mince v tomto příspěvku vložená je shodná s tou v aukci. Stačí se zaměřit na shodné škrábance vpravo od O ve slově BRNO. Zdá se mi to a nebo je to fakt?

Však o tom zde ve svých příspěvcích od 25.5. píši ...

Omlouvám se. Nezaregistroval jsem ve Vašich posledních příspěvcích nic o shodnosti. Stejně jako jsem si nevšiml, že původní téma bylo staršího data a nyní Vámi 28.5 opět vyzvednut na světlo.
Registrovaný uživatel
Karaba napsal
MikyM napsal
Karaba napsal
Zajímavé. Přijde mi, že mince v tomto příspěvku vložená je shodná s tou v aukci. Stačí se zaměřit na shodné škrábance vpravo od O ve slově BRNO. Zdá se mi to a nebo je to fakt?

Však o tom zde ve svých příspěvcích od 25.5. píši ...

Omlouvám se. Nezaregistroval jsem ve Vašich posledních příspěvcích nic o shodnosti. Stejně jako jsem si nevšiml, že původní téma bylo staršího data a nyní Vámi 28.5 opět vyzvednut na světlo.


Ok, v poho... však diskutujeme ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » 10Kč 1996 RRR SIGNATURA VPRAVO!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1