Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » 2 Kč 2020

Vykupminci.cz
Numisargo

2 Kč 2020

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
při prohlížení sady fotbal 2020 jsem našel na dvoukoruně ražbu ve tvaru písmene J , ražba je vedle podpisu autorky a je do hloubky.
Může mi někdo říci co to znanená a jak se ta dvoukoruna takto znehodnocená mohla do sady dostat ? Že mám znehodnocenou sadu to vím, to mi nemusí nikdo psát.
Děkuji za normální odpověď a omlouvám se že jde o normální dvoukorunu a ne o nějakou vzácnou minci. vlaho.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Když je to do hloubky, tak se jedná zřejmě o znečištění razidla. Ze je výsledek přesně ve tvaru J, tak z toho vzešla zajímavá mince. Je škoda, že se Vám dostala do sady, kde by se mince měli dodatečně kontrolovat a brakované vyloučit. Je to ale lepší varianta, než když v sadě máte minci použitelnou leda tak v dactyloskopii nebo chiromantii
_______________
kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz
Registrovaný uživatel
zajímavé ! kontramarka ? Jihlava ? a vedle je znamení JEŠKA !.............
« Poslední úpravu provedl(a) znalecc v 5. 7. 2021, 13:15. »
Registrovaný uživatel
jj, určitě to bude kontramarka, a když je to sada fotbal, tak si myslím Jankto Kubík. Myslím vzácnější kontramarka, protože to bude samé T (4x Tomáš v základní sestavě a dva na lavice jen poslední zápas).
_______________
kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » 2 Kč 2020

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1