Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » 20 hal. 1943 Al, obe varianty, čísl. „3“ v let. 1943

Vykupminci.cz
Numisargo

20 hal. 1943 Al, obe varianty, čísl. „3“ v let. 1943

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jedná sa Slovenský Štát. Takto sa predávala jedna položka na aukcii v Žiline. Nestihol som si ju pozrieť ale viete mi niekto povedať o čo sa jedná? Katalóg Novotný nič také neuvádza ani som to zatiaľ nikde nevidel.
Ďakujem za odpoveď.
Registrovaný uživatel
Nikto nevie?
Registrovaný uživatel
variantu si mohu vymyslet u skoro každé mince, otázkou je však realita...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
variantu si mohu vymyslet u skoro každé mince, otázkou je však realita...


Tak tohle se mi líbí... 8)
Registrovaný uživatel
Zdravím, rád bych oživil vlákno. Taktéž by mne to zajímalo. Nikde jsem to nenašel. u Olivera na stránkách je to uvedeno, ale není obrázek, jak rozdílné číslice jsou. Psal jsme přímo panu Richterovi (Oliver) ale bohužel taktéž neví. 20 Ks s dvojím/jednoduchým křížem, 10 Ks s/bez kříže, 5 Ks s krátkým či dlouhým ,,Á", 1 Ks 1942 varianty číslice 4, 20h 1942 krátké/dlouhé paprsky... To vše jde dohledat na netu, případně u knihy pana Novotného. Ale daný 20 h 1943 nikde nic. Je to již 12 let od založení vlákna... Za tu dobu, podařilo se prosím někomu někomu něco zjistit? Byl by té lásky a nasměroval mě na nějaký odkaz, případně ideálně sem vložil foto detailu varianty? Děkuji :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše mince » 20 hal. 1943 Al, obe varianty, čísl. „3“ v let. 1943

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1