Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » 20 kč s Vaclavem

Vykupminci.cz
Numisargo

20 kč s Vaclavem

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Toto je tak bezvyznamna diskusia ze sama zanikne
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Tady ale nejde o to, zda diskuze sama zanikne či nikoliv, ale o to, že ji moderátoři vůbec umožní. Na jiných fórech by podobná debata byla utípnuta hned v prvopočátku, takže by k ní ani nedošlo. Podobné diskuze znechutí a odradí spoustu těch, kteří k numismatice mají co říci, a kteří sem pak raději přestanou přispívat či chodit, čímž toto fórum ztrácí na kvalitě, ostatně úroveň numismatické sekce klesá už dlouhodobě ... A ty, milý Jano, jsi, jakožto neúřadující moderátor, jednou z hlavních příčin tohoto stavu ...
Registrovaný uživatel
Kacuro, nechcel som už prispieť do tejto témy keď som zistil akým smerom sa to uberá. Na začiatku bol obyčajný dotaz užívateľa a následne moderátor Kucera vložil príspevok z TV. Ďalšia nie celkom vhodná poznámka zakladateľa tejto diskusie spôsobila pomaly vojnu medzi prítomnými diskutujúcimi. Predpokladám, že príspevok o znehodnotených minciach z TV si už nepozrel nikto a nik nereagoval na pôvodnú tému. Zato sa to tu hemží invektívami, vyhrážkami, sťahovaním do Severnej Kórey, dehonestáciou rodinných príslušníkov a obviňovaním moderátora nakoniec. Predpokladám, že nikto tu nemá 15 - 16 rokov a nelomcujú ním pubertálne názory. Nechcem sa striktne zastávať moderátora ale každý tu diskutujúci by mal mať hranicu svojej sebakritiky a akej takej tolerancie iného názoru druhého účastníka. Najviac ma mrzí, že často aj iné témy sa v okamihu zmenia na politikárčenie a neplodné a urážlivé výroky. Môže niekto z hore diskutujúcich vyjadriť svoj názor na túto tému bez zbytočného osočenia druhého alebo veľmi emotívneho vyjadrenia? Zaujíma Vás vôbec podstata tejto témy?
Registrovaný uživatel
Kacuro -
Na temu bolo odpovedane.

Ps: nekritizuj pracu moderatora, je to funkcia dobrovolna, vykonavana vo volnom case. Mas moznost ju vykonavat aj ty.

Kazdy kto sa zapoji do diskusie si je vedomy co pise, je to jeho vizitka. A nemal by sa spoliehat na to, ze si tu ponadáva, jeho neadekvatne prispevky budu zahladene a vymazane len preto, ze je to v pravidlach...
A nadalej sa na neho bude prihliadat ako na svätuškára...
Treba rozmyslat skor kym sa nieco napise
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jano7B9
prostě to tu zcenzuruj a bude klid.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » 20 kč s Vaclavem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1