Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 200 Kč série X, 2018

Vykupminci.cz
Numisargo

200 Kč série X, 2018

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, má to nějakou cenu nad nominál?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano i ne,...
Ne protože to nejspíš bude běžná série, takže zatím cena nominálu, pár let musíte počkat.
Ano protože když to hodíte s nějakou krásnou omáčkou na aukro, lidi jsou blázni.
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
PasikCz napsal
Ano i ne,...
Ne protože to nejspíš bude běžná série, takže zatím cena nominálu, pár let musíte počkat.
Ano protože když to hodíte s nějakou krásnou omáčkou na aukro, lidi jsou blázni.


Děkuji za bleskovou odpověď :)
Registrovaný uživatel
Dejte ji na aukro od 200kč a uvidíte sám, kolik bude nad nominál? Zatím jich mnoho není, tak máte velkou šanci slíznout smetanu! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Bude jich hodně
Registrovaný uživatel
X devadesátky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,
nemám přehled o sériích této bankovky, ale viděl jsem jen samé vyšší série. Ve sbírce mám jeden kus X73 a nižší čísla sérií jsem zatím neregistroval. Z bankomatů u nás lezou / nové / stále série H, i když kolega měl štěstí a pár ze série X asi půlrok zpět vybral...
Máte někdo X01? Nebo začínají až nějakým vyšším číslem? Děkuji za vaše postřehy. Sleduji okrajově inzerci, ale nízké série nevídám...
Registrovaný uživatel
X se zda zatim jenom 4. deska. P je jenom 3.
500Kc je I prvni a R druha.
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
PasikCz napsal
X se zda zatim jenom 4. deska. P je jenom 3.
500Kc je I prvni a R druha.

500 Kč I 01-I 28 , R 29-R 56
200 Kč P 49-P 72 , X 73-X 96
Registrovaný uživatel
Ještě ke 200 Kč s.X. Zatím jsem zaregistroval pouze omezená kontrolní čísla.První skupina byla 02xxxx, druhá 04xxx a poslední 6xxxxx. Zajímalo by mne, jestli se jedná o náhodné balíky, které byly dány do oběhu a zbytek tisku celé desky je v trezorech, nebo jestli si z nás dělá STC a ČNB legraci.Také je zajímavé, proč písmeno X. Písmena na konci abecedy se většinou používají na dotisky.Pokud by někdo měl nějaké informace, myslím, že by nás to všechny zajímalo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To Vam nikdo v CNB nerekne,...

https://cs.wiktionary.org/wiki/prix
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 200 Kč série X, 2018

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1