Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » 2000 Kč, rok 1996 a serie A20

Vykupminci.cz
Numisargo

2000 Kč, rok 1996 a serie A20

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Dobrý den,

chci se zeptat, má tato serie nějakou větší hodnotu, co jsem se díval do katalogu Aurea 2019 tak by mohla, ale přece jen katalog je jen katalog + má i pěkné číslo :-). Díky za Vaše odpovědi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tak ted jsem se ještě díval na Aukro, a tam tu bankovku prodávají za 20.000Kč, což je pěkné :-)
https://aukro.cz/bankovka-2000-kc-serie-a-1996-6962673841
Registrovaný uživatel
Ono je hezké, že tam je u aukce 20tisíc, ale musí být ještě kupující(blázen), co ji za to koupí! :roll: Být tam 6 devítek, tak se třeba někdo najde, ale prodávající má nulu u nicku, to snad mluví za vše. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 mě tu o minutu předběhl...schválně si to dejte do sledování, zda se to někdy prodá a za kolik. V tomto stavu je požadovaná cena nesmyslná...
Moderátor
mischel13 napsal
Ono je hezké, že tam je u aukce 20tisíc, ale musí být ještě kupující(blázen), co ji za to koupí! :roll: Být tam 6 devítek, tak se třeba někdo najde, ale prodávající má nulu u nicku, to snad mluví za vše. ;)



a má tedy nějakou větší hodnotu nebo ne?, dle Aurea 2019 stav 1/1 2.200Kč a N za 4.000Kč. Chci to jen pro info :) . Je jasné, že vše záleží na P a N :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Charon v 19. 2. 2020, 13:50. »
Moderátor
Frantig napsal
mischel13 mě tu o minutu předběhl...schválně si to dejte do sledování, zda se to někdy prodá a za kolik. V tomto stavu je požadovaná cena nesmyslná...


už jsem si to dal, ale divil bych se kdyby se to prodalo, co jsem de díval do skončených tak max 3500Kč a prodal to loni :P
Registrovaný uživatel
No, a tohle je stav 2, takže tržní cena blízká nominálu... Za 3500 je to krásný zisk.
« Poslední úpravu provedl(a) Frantig v 19. 2. 2020, 13:56. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Naše papírová platidla » 2000 Kč, rok 1996 a serie A20

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1