Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 2000Kč dotaz

Vykupminci.cz
Numisargo

2000Kč dotaz

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jakou barvu má prosím harfa na rubu 2000Kč bankovky. Vždy sem měl jen tu tmavou a nyní se mi dostala do ruky 2000Kč a harfa na rubu je taková jako zlatá serie F43. Hned jsem si toho všiml. Mohu případně udělat foto. Hledal jsem to ale nikde jsem to nenašel.
Registrovaný uživatel
Struny lyry vytištěné speciální tiskovou barvou mění své zbarvení v závislosti na tom, v jakém úhlu se bankovka sklopí proti dopadajícímu světlu. Zlatá barva, kterou vidíme při běžném čelním pohledu na bankovku, se při sklopení bankovky proti světlu změní na barvu zelenou.
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Rubová strana :c). Nejsem hloupej toto vím díky. Ale v poho.
Registrovaný uživatel
Aj :) sorry,.. na rubu se většinou jedná o nějakou chemickou reakci, třeba na prací prášek. U stovek a dvou stavek docela běžné. Mrkněte na rozměry bankovky, je menší? Pokud je vypraná, nebo přišla do styku s teplem, bude menší. Případně foto ;)
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Jinak https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/200-kc-2018_post_-573038#post573038
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Dobrý den mam doma 2000 bankovku série E02 je vzacna?
Moderátor
Dobrý den, vzácná je a samožejmě záleží na stavu, takže cenu bez fotky Vám nikdo neřekne, ale nerozumím tomu proč vkládáte Vaši otázku/žádost do 3 vláken.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 2000Kč dotaz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1