Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » 3D - Mince v prostoru

Vykupminci.cz
Numisargo

3D - Mince v prostoru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Pro jednookého to moc smysl nemá (a to určitě nějaké takové brýle mám - možná i z ABC). :(
Moderátor
:( no rozhodne ne zcela - i kdyz, zkousel jsem to a jeden prinos to muze mit i pro tebe. pokud stridas pred jednim okem filtry, uvidis minci sice pokazde v jinem barevnem tonu, ale hlavne pokazde jakoby z jineho uhlu.

tudiz, zustava ta vyhoda, ze i kdyz nemas v ruce minci (ci obecne predmet nebo detail), v jednom obrazku je ulozena i ona prostorova informace (takze i tak lze lepe posoudit napr. povrch apod.), byt tuto informaci nemas k dispozici v jeden okamzik

shrnuto - ten efekt to uz nema, ale informace tam je stale
Moderátor
v chlubirne jsem dal normalni obrazky, zde pro pokoukani vkladam 3D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak nevím, ale z těchto fotek mě bolí akorát oči, lepší jsou ty fotky ve chlubírně :D
Registrovaný uživatel
asi tak...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
a koukate na to chlapi vubec s tema brejlema :D :D :D ???

jinak je pravda, ze nekteri to nevidi vubec, nekterym to zas nedela uplne dobre (i kdyz to je spis pri delsim zirani). dulezite je mit i spravny odstin bryli

ja to vidim normalne, resp. presneji receno konkretne tyto fotky jsou udelane tak, ze se treti rozmer zvyrazni, coz podle mne neni obcas na skodu.

kazdopadne komu to nechutna, muze si vychutnat normalni fotky v chlubirne, presne jak pise kacuro
Registrovaný uživatel
oliver napsal
a koukate na to chlapi vubec s tema brejlema :D :D :D ???


No ja mam brejle pri praci na pocitaci normalne a vidim tady
jen nejaky cervenozeleny fleky :mrgreen: ....
Moderátor
Ja se na to divam papirovymi brylemi z Reflexu (pro stouraly, nejsou to normalni bryle, ale na jedno oko je cerveny a na druhe modry filtr) a parada - snad jen u tech brakteatu uz je to prostorove zvyrazneni moc velke, trochu bych ubral.
Registrovaný uživatel
aha, tak s brýlema na to nekoukám :D mám zrak jako rys, brýle zatím na čtení nepotřebuji ;)
Moderátor
tenzor napsal
Ja se na to divam papirovymi brylemi z Reflexu (pro stouraly, nejsou to normalni bryle, ale na jedno oko je cerveny a na druhe modry filtr) a parada - snad jen u tech brakteatu uz je to prostorove zvyrazneni moc velke, trochu bych ubral.


ok, mel jsem to zrovna vytazene kvuli necemu jinemu, tak jsem ubral - i pro ukazku, aby bylo videt, ze to jde :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak dnes som na mince prví krát pozrel cez 3d okuliare a tie brakteáty vyzerajú fakt dobre.
Moderátor
3d ksichtik :-):-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak ja zas po dlouhy dobe oprasil bryle a je to fakt pekny, ale lepsi efekt s temi brylemi ma treba ten posledni brakteat, ten je skutecne 3D dokonaly ;)
Moderátor
ono je to do jiste miry i subjektivni, nekomu se libi zvyrazneni, jinemu uz to trha oci. obecne nejprirozeneji pusobi pro dany predmet uhel, ktery je dan vzdalenosti oci. zde je to ve velkem, pusobi to na celem monitoru take jinak, nez obrazek mensi: http://www.uschovna.cz/zasilka/LFI2LRWXT6SBNHUF-9H6/5BLTIKZDPD

no a jinak samozrejme u te posledni mince je videt, ze si budu muset trosku odprasit scanner (ty bile tecky)
Registrovaný uživatel
Jo, lepsi. Ted jsem si vsim i toho 3d smajliku :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Zajímavosti » 3D - Mince v prostoru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1