Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » 4 Dukát 1824 - jak velký vliv na cenu má dvouráz při ražbě?

Vykupminci.cz
Numisargo

4 Dukát 1824 - jak velký vliv na cenu má dvouráz při ražbě?

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, moc prosím zde znalejší o radu, o kolik snižuje cenu viditelný dvouráz při ražbě u tohoto 4 dukátu 1824 - viz foto. Je okem viditelný od REX až po BOH. A jak by jste prosím označili zachovalost u této mice? Předem děkuji za jakékoli info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) TomasJ v 9. 11. 2020, 7:40. »
Registrovaný uživatel
Dvouraz ničemu nevadí, stav je výborný. Jen se zdá trošku zvlněný?
Moderátor
Souhlas s komárem, akurát stav za mne jedničky, revers trocha lepší avers naopak horší .Celkové hodnocení zachovalosti vzhledem k typu (ojedinělému výskytu nominalu 4 dukátu) je kladné, nečištěná sběratelsky velmi zachovalá i možné mírné zvlněni není problém...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 9. 11. 2020, 14:37. »
Registrovaný uživatel
Zdravím a děkuji za info. Ještě prosím, na jakou částku by jste ho tak vzhledem k tomuto stavu ocenily? V příloze ještě zasílám další fota. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vzhledem k probíhající aukci, se osobně k ceně nehodlám vyjadřovat..
Registrovaný uživatel
OK, to plně chápu, jen jsem měl zájem o jeho koupi, tak jsem chtěl vědět, jakou má raálnou cenu, na jakou částku bych měl případně max. jít, abych ho zbytečně nepřeplatil.
Registrovaný uživatel
Predaj tohto kusu mince v krabičke PCGS:
==========================
VL Nummus #12/421, 15.09.2019, PCGS AU55, Start price 2.000€, Hammer price 3.400€
VL Nummus #15/392, 25.10.2020, PCGS AU55, Start price 2.000€, Hammer price 3.900€

Môžem smelú otázku? Prečo chceš kúpiť drahú mincu, ktorú nevieš ani posúdiť a ani oceniť?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem ji koupit jako investici do budoucna, peníze uložené v této podobě by již neměly ztrácet tolik na hodnotě, spíše naopak. Určitou představu o stavu a ceně tak nějak mám, jen jsem to chtěl porovnat s ostatními. Více hlav přeci více ví.
« Poslední úpravu provedl(a) TomasJ v 11. 11. 2020, 23:20. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » 4 Dukát 1824 - jak velký vliv na cenu má dvouráz při ražbě?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1