Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Vykupminci.cz
Numisargo

400.000 ?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Jde pořídit za 40 000,- ...


Jasný, ale najdi někoho, kdo mi jí jen tak dá do ruky a zaplatím mu jí až jí prodám. :mrgreen: Ale jinak by to byl hezkej kšeft... Za 400 000,- bych si možná doplnil i celé Československo :D
Registrovaný uživatel
Ale dááá se špekulovat :) Můžeš třeba hodit nabídku a až se někdo chytí, tak to teprv potom nakoupit a pak prodat :) To víš, taky jsem si kolikrát říkal že bych tam někoho podělal, ale, nějak na to nemám náladu a náturu :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Robbie napsal
Spíš mě fascinuje to, co nakupuje :) ten nakoupil zlato minimálně za 150 000 na aukru... to je trochu divný. Já kdybych měl tolik peněz na zbyt, tak určitě jdu do nějakého profi a sofistikovaného obchodu osobně a sám si něco za XXX tisíc koupím přímo od prodejce a ne od sprostředkovatele... a upřímně, jestli někdo má tolik peněz, tak snad nemůže být takový debil..


Souhlas, teda az na to, ze jestli nekdo ma penize, tak nemuze byt debil :) Ja nevim, pokud aspon trosku premysli.. tak to za ty prachy proste nemohl ...


...jj...tohle mi na tom právě připadá nejdivnější :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Kdyby byla jistota, ze clovek okrade, alespon nejakeho smejda, ktery si nakradl nekde na duchodcich miliony tak bych toho ani tak nelitoval. Ja bych si koupil chybotisk 50 na 50 :-). Apropo kdyby jste meli zbytecny milion ktery musite (spis chcete) utratit za sbirkovy pozitek co by jste si do sve sbirky koupili?
Registrovaný uživatel
Hhhhhhooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně mincí :D 8)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 3. 7. 2007, 20:18. »
Administrátor
Robbie konkretne - treba by to byla jen jedna :-)
Moderátor
že zbytečný milion....takový snad neexistuje... :lol:
ako robbie---hoodne mincí a ešte z miliona by asi zostalo
Administrátor
Facctory pro nekoho treba ano :-)
Administrátor
Kdyz lide utraceji na aukru za kraviny statisice tak nekdo zbytecne prachy asi ma...
Registrovaný uživatel
Ono člověče kupodivu není zas tolik mincí, které by za to stály :) A když, tak nejsou k mání... třeba Pohrobkův groš (2ks) je něco, co i když by za něj někdo ten milion dal, tak ho nemůže mít :)

A i když bych si chtěl doplnit sbírku nějakým unikátem, tak bych ho nejspíš nesehnal :)

...Takže hodně minciček by za ten milionek bylo... 8)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Zdenek Jindra napsal
Facctory pro nekoho treba ano :-)

Zdenku, dávam za pravdu, sledujem aukro :o
Registrovaný uživatel
A co Ty, Zdeňo... kdy konečně prodáš ty známky a koupíš si mince :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Robbie no asi nikdy znamky neprodam :-), ale premyslim, ze krome sbirani znamek a pohlednic se na nejake ty mince vrhnu. Uvidime jestli to ma sve kouzlo jak to tu popisujete :-)
Administrátor
musi sberatel minci milovat penize? Protoze mne strasne stvou, kdyz nemam na pivo... :-)
Moderátor
Robbie, všimol si to zaváhanie Zdenka?? ASI nikdy neprodá...Už je na tej správnej ceste... :lol:
Administrátor
No to asi bylo spis na to ne ze bych presel k mincim, ale kdyby nebylo na chleba pro deti :-)
Registrovaný uživatel
Mít zbytečnej milionek, tak doplním tu sbírku Československa.... a potom bych se podíval asi R-U, ale těžko říct... milion zbytečnej nemam... Jinak, Robbie, to neni blbej nápad, koupit až po tom co prodám :) Taky mi je to trochu proti srsti, ale nějak na mince vydělávat musíme... a když je někdo blbej a vysolí za to takový prachy, tak proč ho nepodělat....
Moderátor
Martin, a čo tak vydelávat prací?? :lol:
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
musi sberatel minci milovat penize? Protoze mne strasne stvou, kdyz nemam na pivo... :-)


Tak jde o to... kdo s nimi mohl platit, z jakého jsou období... když držíš v ruce 1700 let starou minci, která je defakto skoro dokonalejší než současné ražby, tak to je právě to kouzlo... kolik lidí ji mělo v rukách, jací byli, co si za ně kupovali... nebo lidé co je razili ručně, kousek po kousku... :) romantika no...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
facctory napsal
Martin, a čo tak vydelávat prací?? :lol:


No fuj... vy ještě někdo chodíte do práce jo ? Já myslel že dneska se už jenom krade :lol:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie, už lepšie si to ani napísať nemohol...romantika..
Registrovaný uživatel
facctory napsal
Martin, a čo tak vydelávat prací?? :lol:


Prací? To se mi zatím nechce...práce si v životě užiju dost... ale vydělávat obchodem... to mě baví :mrgreen:
Administrátor
Ehmmm. tohle neni obchod. To je vylozene podvod, ktery se mi ani trosku nelibi. Pod slovem obchod si ja osobne predstavuji solidni sluzby.
Administrátor
drakous2 bude asi volavka. Ten clovek se mi na mou vyzvu neozval (at zrusi prihoz a odkazal jsem ho na tuto diskuzi). Pravdepodobne je to volavka na nekoho jineho - aby to proste nevypadalo, ze to je bez prihozu a nejaky dalsi kokot by prihodil. To je muj nazor a takto to ted vidim. Pokud to tak neni tak ho lituju, ale je to jeho boj...
Administrátor
Chcete slyset jeden pribeh? Krejcire asi vsichni znate. Mel nebo ma tatu (neni znamo jestli jeste zije). Ten jeho tata sbira (sbiral) znamky. No a kdo mu kupoval milionove znamky? Sam Krejcir. Ukazalo se, ze nakupoval vse co jen melo nejakou cenu - jenze nakupoval i padelky nebo vylozene levne znamky, ktere mu podvodnik nabizel za miliony. Ted se ta sbirka rozprodava - plna padelku a hovadin za par korun - investoval do toho miliony a cenu to nema zadnou. Myslite, ze neco takoveho vrha dobry dojem na sberatelstvi? Propana jana kde to zijeme...
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 4. 7. 2007, 10:55. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1