Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Vykupminci.cz
Numisargo

400.000 ?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Wow...

už ste možno narazili na túto mincu... je ozaj nádherná, ale tá cena !?! :evil:

http://www.aukro.cz/item211067525_10_000_kc_1999_karel_iv_proof_pouze_1300_ks.html
Moderátor
pozerám katalog novotný, mince československa z roku 2006 a tam je cena tejto mince 30 000 Kč...
Registrovaný uživatel
myslel som, že sa sekol v cene o jednú 0... ale on to asi myslí vážne :shock:
Registrovaný uživatel
Muhe... za 400 litrů si koupím 3 BMW... :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Asi tak :) BMW kúpiš, vyjdeš z predajne a má cenu 360T. Ale túto mincu kúpiš, zaplatíš, dostaneš poštou a hneď má cenu 40T :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Zdravím pánové tak na tu minci za 400 000 je už i příhoz, pánovi jsem napsal že katalogová cena je ale kolem 40 000 max......

AKRAS2
Registrovaný uživatel
Možná se jedná jen o omyl a místo 40 000 tam nechtěně připsal jednu nulu navíc a pánovi který přihodil jsem napsal ať si dá pozor :-)
Moderátor
no nekup to za 400 litrov ...:lol:
Registrovaný uživatel
hm... týpek drakouš asi neví co s prachama... :x kdyby si najel na zlate-mince.cz udělal by myslím lépe... bože můj...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
robbie, veru nevie....neskutočné..
Registrovaný uživatel
Na dotaz prodavajicimu, proc si mysli ze ta mince ma takovou cenu, mi prisla odpoved :

Dobrý večer,
ukazatelů je mnoho.
Například v aukci numismatické společnosti Aurea se prodal číslovaný svatováclavský dukát 1923 za 215 000 Kč + 10% poplatky.
Ražby, které měly náklad kolem 1300 kusů se dnes draží za velké peníze. Kolikrát byla na aukro.cz dražena Rotunda ve Znojmě a za kolik se prodala a kolikrát se tam objevila tato mince?

Po tomto srovnání možná dojdete k vyšší ceně. Skutečně se jedná o elitní minci s vynikající historií, kterou nemá žádna jiná česká mince.

s pozdravem
Ondřej Katrák

Myslim, ze to mluvi za sebe... :roll: (jak muze mit osm let stara mince vinikajici historii proboha..)
Administrátor
Rihav ted jsem na to koukal a nejaky vul jiz prihodil. To snad neni mozny....
Registrovaný uživatel
Hrozné ... ako môže porovnávať túto mincu s číslovaným svätováclavským dukátom z roku 1923 ?? Každopádne žiaden zákon mu nezakazuje túto mincu predávať hoc aj za milión. Smutné je, že sa našiel hlupák čo to aj kúpi...
Moderátor
nepochopiteľné, idem dať 400 litrov a nepreverím si cenu....v dnešnom svete internetu... :evil:
Registrovaný uživatel
Neměl by jste někdo taky tuhle minci? Prodám jí za 300 000,- a pak Vám dám 50 000,- to by šlo ne? :D
Administrátor
Ale ano zakon to zakazuje. To je vylozene podvod!!!
Administrátor
opelomega36 tu prodas jak je vidno i za vic nez 400 tisic. Lide jsou dneska ..pip..
Administrátor
Vite co je zajimave? Ten kupujici neni neznalek. Podivejte se na jeho aukce. http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6617677
Ze by dalsi podvody?
Administrátor
Je mi zle z tech podvodu, ktere se na dnesnich aukci dejou - myslim internetove aukce (i kdyz ty normalni take nekdy stoji za to ohledne podvodu!). Nejhorsi je, ze to likviduje sberatelstvi. Je sice pravda, ze ten kdo da do takove mince sve penize je spise investor (v tomto pripade hloupej!) nez sberatel (sberatel tomu rozumi), ale presto to nehazi dobre svetlo na sberatelstvi obecne...
Registrovaný uživatel
opelomega36 napsal
Neměl by jste někdo taky tuhle minci? Prodám jí za 300 000,- a pak Vám dám 50 000,- to by šlo ne? :D


Jde pořídit za 40 000,- ...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Vite co je zajimave? Ten kupujici neni neznalek. Podivejte se na jeho aukce. http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6617677
Ze by dalsi podvody?


Spíš mě fascinuje to, co nakupuje :) ten nakoupil zlato minimálně za 150 000 na aukru... to je trochu divný. Já kdybych měl tolik peněz na zbyt, tak určitě jdu do nějakého profi a sofistikovaného obchodu osobně a sám si něco za XXX tisíc koupím přímo od prodejce a ne od sprostředkovatele... a upřímně, jestli někdo má tolik peněz, tak snad nemůže být takový debil..
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Hele tohle jsem nepochopil... jak mohli oba mít 17 000 ?

http://www.aukro.cz/item192054170_192054170.html
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Tam asi vyhrava ten kdo tech 17 tacu nabidl driv. Jak vubec poznas co on nakupuje?
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Spíš mě fascinuje to, co nakupuje :) ten nakoupil zlato minimálně za 150 000 na aukru... to je trochu divný. Já kdybych měl tolik peněz na zbyt, tak určitě jdu do nějakého profi a sofistikovaného obchodu osobně a sám si něco za XXX tisíc koupím přímo od prodejce a ne od sprostředkovatele... a upřímně, jestli někdo má tolik peněz, tak snad nemůže být takový debil..


Souhlas, teda az na to, ze jestli nekdo ma penize, tak nemuze byt debil :) Ja nevim, pokud aspon trosku premysli.. tak to za ty prachy proste nemohl koupit, bud je to spekulant, ktery si v minicich chce ulozit penize a moc se v nich nevyzna a nebo.. no, vlastne nijak jinak si to nedokazu vysvetlit.. (a i tak je to divny - kdyz chci koupit neco za 400 000, tak si minimalne sezenu cenik, nebo katalog..)
« Poslední úpravu provedl(a) rihav v 3. 7. 2007, 19:53. »
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Tam asi vyhrava ten kdo tech 17 tacu nabidl driv. Jak vubec poznas co on nakupuje?


Najedeš do profilu a jak se udělují komentáře, tak klikneš na číslo aukce. Některé tam jsou, některé se po čase z databáze vymažou.

profil: http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=6617677
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » 400.000 ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1