Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » 5 eurová chybná bankovka

Vykupminci.cz
Numisargo

5 eurová chybná bankovka

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ahojte neviem či pisem dobre ale asi mi tu niekto poradí. dnes som zistil, že mi nejaký dobrodruh v obchode vydal 5 eur bankovku čož by nebolo nič zvláštne keby mi ju onedlo odmietli v inom obchode prijat. Má jenu chybu krási chýba jej strieborný zvyslý prúžok na pravej strane, inak je vcelku ok má všetky kontrolné znaky ako akákolvek iná bankovka len ten pásiček jej nejako chýba

poradte čo stým mám ju skúsit vrátit do banky alebo má aj nejakú zberatelskú hodnotu ak je to nepodarok. je to starsia verzia 5 eur bankovky

ak by niekto vedel poradit kontaktujte ma na e-mail: lubomir.marek17@gmail.com pošlem aj foto tej neštastnej bankovky
Registrovaný uživatel
aktuální cena je do 15 Eur v UNC, ale samozřejmě záleží, na aukru je řada lidí, kteří nemají absolutně přehled a mohla by je zaujmout natolik, že by dali i daleko víc
Registrovaný uživatel
dik za info lebo som bol z toho naprášky aby ma ešte nenahanal niekto koli nejakému falšovaniu alebo niecomu podobnému skušal som ju prebehnut aj u zámej na tom kontrolnom stroji na bankovky co majú v obchodoch a ani tade neprešla ale ked som ju doma porovnával s inou bankovkou sú presne rovnaké až na ten neštastný strieborný prúžok
Registrovaný uživatel
Vraj ten prúžok ide manuálne odstrániť (vytiahnuť), preto cena takejto bankovky nie je vysoká.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
mozné je všetko ale nieviem či by to šlo bez poškodenia bankovky
Registrovaný uživatel
koukám, že zloději drahých kovů se orientují na eurobankovky :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Takúto bankovku som mal aj ja, banka ho vymení bez problémov,ani sa nečudovali,
Registrovaný uživatel
Dnes mi bankomat vydal veľmi zvláštnu 100€ bankovku. V strede bankovky sa nachádza nejaká divná potlač, s akou som sa ešte nestretol. Najprv som si myslel, že sa jedná o arabské razítko (overenie pravosti), ale nachádza sa neskutočne presne medzi mikrolinkami bankovky, takže som presvedčený, že sa nejedná o razítko, ale o tlač. Čo myslíte ? Čo to je ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » 5 eurová chybná bankovka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1