Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » 5 kcs 1952

Vykupminci.cz
Numisargo

5 kcs 1952

Moderátoři: Guldiner, Misak33, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Posuďte pravost 5kcs1952

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Šrafování uvnitř erbu je zřejme,ale dozvěděl jsem se,že i tenhle detail dokážou napodobit.
Moderátor
Lepší foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Čárka nad A zpochybňuje pravost.
Registrovaný uživatel
Ty fotky jsou hozný, ale ta mince je asi originál
Registrovaný uživatel
tady jedna pravá, aspoň tedy doufám...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
100 % pravou máte zde.... můžete srovnávat :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Taky detail na porovnání.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kekule mužů te poprosit o detailnější fotky napise republika mezi R a E a taky čárky nad a ve slově československa. Všimni si na me fotce,je tam drobna tečka jakoby nálitek. Což zpochybňuje pravost.Diky
Registrovaný uživatel
není to jen oxidace hliníku? Dělá to pak takové bubliny v ploše. Na hraně to máš taky trochu ožrané. Na fake mi příjde moc hezká, takové nebývají...
Moderátor
Petře. Diky za celkem logicke informace s tou oxidaci.Mince byla zakoupena na aukci pana Schimandla což je seriózních pan znalý v oboru. Ale při dnešní padelatelske technice a množství informací je člověk s toho někdy jelen. Také se mi nabízí možnost koupi v celku slušnou 5 kačku 1927 nevíš na co si mám dát majzla,myslím tim nějake znaky padělků. Díky
Registrovaný uživatel
Zdravím,prosím o pravosť mince,foto je horšie ale nie je moje.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikto neporadí?
Registrovaný uživatel
na první pohled jasné falzum
Registrovaný uživatel
Lukas ďakujem,len predajca tvrdil že za to ručí a keď som mu napísal že je to falzum, tak odpísal že jeden bol pre mincu osobne a že to bol znalec a že ja tomu hovno rozumiem,tak toho znalca ľutujem.
Registrovaný uživatel
Jestli odepsal takhle, tak už to samo vypovídá o prodejci nejvíc. Příště už bych se mu obloukem vyhnul.
Registrovaný uživatel
tak tomuto určite, už to jednanie sme sa dohodli na cene ale ešte som nemal foto a že už má viac ponúk ,keď mu dám viac že bude moja aj taký sú
Registrovaný uživatel
Zrovna dneska jsem se na 5,- 1952 ptal. Jen za poslední 2 měsíce jich bylo na A v prodeji skoro 10. TOmu říkám vzácná mince. :-) Zajímalo by mne, jestli časem díky množství "zaručeně pravých" na trhu adekvátně klesne cena...
Registrovaný uživatel
zuzi napsal
Lukas ďakujem,len predajca tvrdil že za to ručí a keď som mu napísal že je to falzum, tak odpísal že jeden bol pre mincu osobne a že to bol znalec a že ja tomu hovno rozumiem,tak toho znalca ľutujem.

Ukážkové falzum. Predajca je klamár a podvodník. To hovno by som mu dal zjesť.
Kúp si knihu Radek Havel: Raritní československé oběžné mince a vyhneš sa sklamaniam v budúcnosti.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Padělky a podvody » 5 kcs 1952

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1