Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 50kč 1922

Vykupminci.cz
Numisargo

50kč 1922

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj všem.
prosím o ohodnocení bankovky. Je hodně poničená
Díky všem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) martinvon v 5. 8. 2022, 16:12. »
Registrovaný uživatel
Chtělo by to i foto proti světlu, aby bylo vidět velikost natržení a zda je prodřená. I tak se jedná o poměrně vzácnou bankovku.
Registrovaný uživatel
dolfi napsal
Chtělo by to i foto proti světlu, aby bylo vidět velikost natržení a zda je prodřená. I tak se jedná o poměrně vzácnou bankovku.


jj, díky.
Je to bankovka známého, až pošle fotku tak ji přidám
Registrovaný uživatel
Dnes jsem dostal další fotky. Prosím o hodnocení a cenu, díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten stav opravdu není moc pěkný, ale myslím si, že jde o solidní 4. Cenu v tomto stavu odhaduji na cca 12.000 Kč. Není ale vyloučeno, že třeba na Aukru za ní dostanete víc.
Registrovaný uživatel
EOS napsal
Ten stav opravdu není moc pěkný, ale myslím si, že jde o solidní 4. Cenu v tomto stavu odhaduji na cca 12.000 Kč. Není ale vyloučeno, že třeba na Aukru za ní dostanete víc.

Díky za ocenění, bankovka není moje, jen jsem sháněl informace. Přeji pěkný den, Martin
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu by mohlo jít o stav původní bez úprav a umělých zásahů ke škodě sběratele. A to je stále cennější aspekt, který promlouvá i do finální ceny.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 50kč 1922

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1