Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Vykupminci.cz
Numisargo

52.aukcia Klim

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 20 21 22 23 24 25 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jak si dopadl, se dozvíš ve svém účtu u Klima.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Pánové díky, koukal jsem na svůj účet u klima asi před půl hodinou a nic tam ještě nebylo, nyní už ano.

Díky
Registrovaný uživatel
Klim má katalog 60. jarní aukce !!!
Registrovaný uživatel
Na stránkach Filatelie Klím sú už k dispozícii fotografie k 60. jarnej aukcii ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Hned je to lepší pokoukáničko !
Registrovaný uživatel
trocha jízlivosti nezaškodí - pro ty, kteří by u Klima nenašli nic, co by potěšilo jejich oko, k dispozici k nahlédnutí už je i katalog ČNS PPP, kde nenajdou už vůbec nic.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
trocha jízlivosti nezaškodí - pro ty, kteří by u Klima nenašli nic, co by potěšilo jejich oko, k dispozici k nahlédnutí už je i katalog ČNS PPP, kde nenajdou už vůbec nic.

Ty si srandista. Normálne by som ti udelil Oskara Vtipkára ! :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
trocha jízlivosti nezaškodí - pro ty, kteří by u Klima nenašli nic, co by potěšilo jejich oko, k dispozici k nahlédnutí už je i katalog ČNS PPP, kde nenajdou už vůbec nic.


:mrgreen: Je to čím dál větší bída. I když já tam 2 drobnosti " vyjímečně " našel !!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pozrel som si ponuku PPP. Nepovedal by som, ze tam vobec nic nieje. Najde sa tam dost zaujimavych veci v nizsich cenovych relaciach ;)
Registrovaný uživatel
V diskuzi o kolcich se psalo, ze kolky 1919 byly archy 100 ks, tady pise, ze 50ks je kompletni
http://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/kompletni-50-ti-kusovy-arch-korunovych-k_57-18097
Ja bych se priklanel k tomu, ze tenhle je ustrizeny z archu 100ks, protoze nahore je kratsi okraj, nez dole.
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
V diskuzi o kolcich se psalo, ze kolky 1919 byly archy 100 ks, tady pise, ze 50ks je kompletni
http://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/kompletni-50-ti-kusovy-arch-korunovych-k_57-18097
Ja bych se priklanel k tomu, ze tenhle je ustrizeny z archu 100ks, protoze nahore je kratsi okraj, nez dole.

Kompletný arch síce nevlastním, ale zo zdroja, ktorý tie kompletné archy rozstrihal pre následný predaj mám informáciu, že kompletný arch má 100 kusov kolkov. Tak to bude pravdepodobne omyl v popise k tomu archu.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Kompletný arch síce nevlastním, ale zo zdroja, ktorý tie kompletné archy rozstrihal pre následný predaj mám informáciu, že kompletný arch má 100 kusov kolkov. Tak to bude pravdepodobne omyl v popise k tomu archu.

Ten zdroj je ale hodný, že se chce podělit s dalším sběratelem... :)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
V diskuzi o kolcich se psalo, ze kolky 1919 byly archy 100 ks, tady pise, ze 50ks je kompletni
http://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/kompletni-50-ti-kusovy-arch-korunovych-k_57-18097
Ja bych se priklanel k tomu, ze tenhle je ustrizeny z archu 100ks, protoze nahore je kratsi okraj, nez dole.

Kompletný arch síce nevlastním, ale zo zdroja, ktorý tie kompletné archy rozstrihal pre následný predaj mám informáciu, že kompletný arch má 100 kusov kolkov. Tak to bude pravdepodobne omyl v popise k tomu archu.

Nezbyl mu nahodou jeden komplatni na prodej?
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Nezbyl mu nahodou jeden komplatni na prodej?

Keby mu nejaký arch ostal, tak už mi dávno hovorí pane ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Nezbyl mu nahodou jeden komplatni na prodej?

Keby mu nejaký arch ostal, tak už mi dávno hovorí pane ;)


Malá drobnosť - ako sa k tým archom dostal a koľko ich mal ak to nie je tajomstvo
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Nezbyl mu nahodou jeden komplatni na prodej?

Keby mu nejaký arch ostal, tak už mi dávno hovorí pane ;)

Tak pularch je muj. Zoubkovacku uz shanim, 100K v UNC uz mam slibene ;)
Registrovaný uživatel
A to je přesně důvod, proč si mnozí z nás ťukali na čelo, když se dražily 10 a 100 K se zoubkovaným kolkem... :P
Registrovaný uživatel
majkl napsal
A to je přesně důvod, proč si mnozí z nás ťukali na čelo, když se dražily 10 a 100 K se zoubkovaným kolkem... :P

Ja si sice delam prdel, ale jde vlastne nejakou expertizou poznat, ze to zoubkovani bylo vystrizeno dodatecne? To mozna resi nejvic u znamek bych si tipnul...
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
Tak pularch je muj...

Keď som videl, že si na ten arch zdvihol ruku, tak som triezvo zhodnotil, že tá moja môže oddychovať aj naďalej. :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ještě tady mám drobný postřeh z aukce. Položka 2104 / 50 Kčs 1964 s. G 02 / neměla v žádném případě " úzký číslovač ". Jednalo se o úplně obyčejnou bankovku v ceně cca 150,- Kč. A jestli si dobře pamatuji, tak se prodala za několik tisíc ??? !!! To je teda " kšeft ".
Registrovaný uživatel
Zdenda-3-3-3-3-3-3 napsal
majkl napsal
A to je přesně důvod, proč si mnozí z nás ťukali na čelo, když se dražily 10 a 100 K se zoubkovaným kolkem... :P

Ja si sice delam prdel, ale jde vlastne nejakou expertizou poznat, ze to zoubkovani bylo vystrizeno dodatecne? To mozna resi nejvic u znamek bych si tipnul...

Toto neumím - známkaři asi ano. Mně stačí, že umím poznat celkový novodobý padělek kolku (viděl jsem i zoubkované novodobé padělky na originální RU bankovkách) a že jsem schopen odhalit křiklavé dobové padělky (ale tam je to vždycky loterie). Než se zeptáš, jak, rovnou řeknu, že se o tuto informaci podělím s prověřenými přáteli při osobním setkání. Případně tě odkážu obecně na literaturu.
Registrovaný uživatel
Cena za nezkušenost a neznalost je někdy pěkně drahá ! Viz 50 Kčs s. G 02 ! + stříhané koly !
Registrovaný uživatel
Me jde o to, kdybych ty svoje kolky sikovne navroubkoval a nalepil, zda by to bylo poznatelny, ciste hypoteticky
Registrovaný uživatel
Poznatelne by to s najväcsou pravdepodobnostou bolo, ale to kupujucich R-U bankoviek so zubkovanymi kolkami velmi nezaujima. Hlavne, ze su UNC
Registrovaný uživatel
cedula napsal
Poznatelne by to s najväcsou pravdepodobnostou bolo, ale to kupujucich R-U bankoviek so zubkovanymi kolkami velmi nezaujima. Hlavne, ze su UNC


souhlas

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 20 21 22 23 24 25 >

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1