Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Vykupminci.cz
Numisargo

52.aukcia Klim

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tak je otazka, zda nektere kusy maji uz nejlepsi za sebou, ale treba zrovna tech legionaru ve stavech 2-, 3 a podobne bylo celkem dost. Uz proste neni zaruka, ze se podobny kousek proda za 1/4 mega.
Muze to souviset i s odlivem investoru, zlato pokleslo a zacalo je zase vice zajimat.

p.s. A jeste otocit hokej se Svedy!
Registrovaný uživatel
ahoj Jirko, měl jsi nějaké limity ?
Registrovaný uživatel
Např. ta 50 Kč 1929 vzor byla luxusní !
Moderátor
teď jsem si všiml na aurei začátku aukce, než je začnu otravovat, nevíte zda to je opravdu od 16:30 nebo jde jen o jen překlep?
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
teď jsem si všiml na aurei začátku aukce, než je začnu otravovat, nevíte zda to je opravdu od 16:30 nebo jde jen o jen překlep?

Nie je to preklep. Do 16.30 sa dražia mince.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
teď jsem si všiml na aurei začátku aukce, než je začnu otravovat, nevíte zda to je opravdu od 16:30 nebo jde jen o jen překlep?

Už jsem to tady někde kritizoval, že to měli dát na neděli!
Registrovaný uživatel
asi se pro těch pár bankovkářů nevyplatí najímat sál, lidi...atd. na další den, pokud součet volacích cen nepřesáhně nějakou částku...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
asi se pro těch pár bankovkářů nevyplatí najímat sál, lidi...atd. na další den, pokud součet volacích cen nepřesáhně nějakou částku...

Tak to je jasné...
Registrovaný uživatel
vždyť to je jedno. Pro vzdálenější záemce to je spíše výhoda. U macha a vlastně i u Klima jsou taky bankovky odpoledne.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Miciko napsal
Źe sa vôbec pýtam...... :roll:

Ode mne to nehrozí, já posílal jen 3 limity, jen tak pro účast v aukcích! ;)

Tak 3limity a 3výhry, z toho 2 za vyvolávačku! ;) Dobrá práce! :D
Moderátor
Už sú výsledky?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
ano ;)

http://www.filatelie-klim.com/cz/salove-aukce
Registrovaný uživatel
Dostal jsem mailem vyúčtování a už prodávají neprodané položky! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Dostal jsem mailem vyúčtování a už prodávají neprodané položky! ;)


kterych ovsem moc neni ! :)
Registrovaný uživatel
A jde se studovat!
http://www.filatelie-klim.com/cz/salove-aukce/55-podzimni-aukce-postovnich-znamek-papirovych-platidel-minci-radu-a-vyznamenani_52
Registrovaný uživatel
zatim ovsem bez obrazku ...
Registrovaný uživatel
ČR opět zastoupena pouze pár položkami, zato SR přebohaté.
Pro mě nejzajímavější položka č. 2184.
Registrovaný uživatel
Taky jsem si našel pár favoritů, v době konání aukce budu ale bohužel v zahraničí. Takže budu muset poslat nějaké limity, ale tím pádem si nebudu moct bankovky před dražbou prohlídnout, což je velká škoda. Takže nezbyde než jít do položek ve stavu N !
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
zatim ovsem bez obrazku ...


Už i obrázky pomalu nabíhají, ČR po roce 1993 už funguje.
Registrovaný uživatel
Už funguje vše, můžeme se kochat. Dovoluji si tvrdit, že nabídka bankovek je tentokrát velmi velmi pěkná.!!!
Registrovaný uživatel
Takže chystám limitY, protože na aukci bohužel nebudu. Proto se Vás chci zeptat na Váš názor u perforací položek 2101,2102,a 2104. Předem díky za Vaše názory.
Registrovaný uživatel
U pol.2102 máš nedoperforovaný specimen, tak ho po výhře musíš dodělat Zdenku. ;) Sám víš dobře, že je rozdíl fotka a reálný pohled na bankovku!
Registrovaný uživatel
nejde o to nedodělání, ale jde o písmenko E / první / tohle Ečko se používalo až od roku 1948, jestli se dobře dívám. Možná že už z toho blbnu, ale nezdá se mi to. Proto se prám.
Registrovaný uživatel
Nemam pri sebe knihu, ale čo som predbežne pozeral, tak rozsah sérii sedí, 5 kčs TF tam myslim nieje, ale na mojazbierka sú podchytené. Ja mám tiež jednu doma.

A Zdenku, tie perforácie niesú stopercentné, +-minimálny posun pri písmenách je.
Registrovaný uživatel
Pri položke 2104 by som bol kľudný. Na stranke mojazbierka je táto bankovka s poradovým číslom 571 111, takže by to malo byť ok.

Mne osobne sa viac nepozdáva položka 2182, ale ked ju porovnám s ostatnými, vyzerá byť ok. A tá perforácia je podstatne divokejšia, ako tie Londýnske.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1