Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Vykupminci.cz
Numisargo

52.aukcia Klim

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
nesledujem moderne bankovky, preco su serie A69 alebo A71 zaujimave?
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
nesledujem moderne bankovky, preco su serie A69 alebo A71 zaujimave?

A71 - najvyššia dokladovaná séria pri 100 Kč 1993 A. Zmysel to má snáď len pre toho kto tie 100vky zbiera na čísla sérii. Pre ostatných zberateľov je jedno akú sériu si z tejto bankovky odložia, preto si myslím, že je cena hodne uletená. Vydražil to limit.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Podzimní Klim je online a bude na co se dívat až budou obrázky :)
Registrovaný uživatel
link?prosím
Registrovaný uživatel
http://filatelie-klim.com/cz/salove-aukce-vypis/59-podzimni-aukce-postovnich-znamek-papirovych-platidel-minci-radu-a-vyznamenani-no-csr-1920-1939-czechoslovakia-1920-1939_56#prettyPhoto
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
No, já tam vidím, že nebyly nalezeny žádné položky... :(
Registrovaný uživatel
aukce je znovu offline, ale byla online na chvíli odpoledne, zřejmě ještě poslední korekce. :)
Registrovaný uživatel
už jsou tam i fotky ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Sice jsem to prolitnul v rychlosti na telefonu a nejsem dnes zrovna v dobrém rozpoložení , par kousku tam pěkných je to urcite ale za me docela zklamaní .... Tohle uz nema nic společného s aukci. Co je tady k drazeni ?? Uz muze rovnou udelat aktualizace za pevné ceny jak ma kohout. Aukce je od toho aby se drazilo čim více lidi je vtažených do aukce tim vetsi je šance ze se prodá draze. Většina z vas si mnohokrát všimla ze o kousek za pevnou cenu nemel nikdo zajem a v aukci se pak o ni prali a prodalo se za podstatně více ...
Moderátor
klasika...
http://data.numfil.com/auctions/59_sal_aukce/1943.jpg

http://data.numfil.com/images/no_akt_nab/2902-01.jpg
http://data.numfil.com/images/no_akt_nab/2899-01.jpg
Registrovaný uživatel
to numpszi: to chceš říci, že čarují s kolkama a lepí vroubkované kolky, aby prodali bankovku dráž??? Nebo jak to mám jinak chápat. děkuji. :evil:
Moderátor
nie, ale predavaju bankovky, ktore na 100% nie su originalne - dobove
Registrovaný uživatel
Jinak jsem projel nabídku bankovek Československa a musím říct, že se dají najít zajímavé věci. Takže se asi tentokrát aukce rád osobně zůčastním. Jen bych si dovolil trochu souhlasit s Jumbem, vyvolávací ceny někdy vypadají , jako by už aukce byla ukončena. A to, že se přihlásí do předražených položek méně lidí, bude pravda. Jenže značná část bankovek je dodávaná různými sběrateli i překupníky, takže u těchto položek si organizátor výši ceny nestanovuje. Takže na aukci na viděnou.
Moderátor
numpszi napsal


http://data.numfil.com/auctions/59_sal_aukce/1943.jpg
a
9. M&CH polozka 367:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže bankovky jsou pravé, kolky taky, akorát lepidlo je dnešní kvůli zvednutí ceny z 2 na 15 tácků :evil:
Registrovaný uživatel
BINGO
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Kurva drahé lepidlo :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
ilustracia :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dost dobrý !!!!
Registrovaný uživatel
Ale běžný!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mimochodem u Klima je mezi chybotisky velmi zajimava polozka 2264 - mel jsem moznost videt nazivo na Sberateli a dival se tam na to i pritomny Dr. Moravec.

V tom popisu totiz neni napsana jedna dulezita vec, a sice, ze ten otisk toho cislovace je STEJNY na lici, jako na zadni strane. Takto to pusobi dojmem, ze je to otisk nedoschleho cislovace z jine bankovky, coz neni.

Vzniklo to zrejme tak, ze cislovac se nejprve orazil naprazdno na valec a pak az spravne na arch ... na tom otisku je i patrny takovy hrubsi rastr, coz by zrejme odpovidalo tomu rastru na valci (nejaky tam bude kvuli prokluzovani).
Registrovaný uživatel
díky za poznámku a za postřeh :)
A přitom je to jediný chybotisk, který startuje s lidovou cenou.
Registrovaný uživatel
A právě proto se vyplatí jezdit na aukce osobně! ;)
Registrovaný uživatel
Tak se nám aukce kvapem blíží. Já dorazím na 99 %. A jen tak mezi náma, co říkáte na dosavadní cenu položky 2193 ? . Myslel jsem, že špatnmě vidím. A jak typujete položku 2128 ???
Registrovaný uživatel
Že by překlep v limitu? Dvě nuly místo jedné? Já být tím limitentem, rychle bych s tím zkusil něco udělat! ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1