Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Vykupminci.cz
Numisargo

52.aukcia Klim

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
01 série jsou v kurzu, cena je naprosto v pořádku, když srovnáme například s 100 Kč C01 z minulé aukce, která šla ještě výš. :)
Registrovaný uživatel
No, je-li cena naprosto v pořádku, budu si dál rád spokojeně žít v minulém století...
Registrovaný uživatel
podle me 2600 Kc za C01 nesmysl, takze se pridavam k majklovi do stoleti 20-teho :)
Registrovaný uživatel
Stretneme sa "Na švábce" ? A nie, že sa ma z aukcie pokusíte vyradiť alkoholickými nápojmi :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Položka 2128 už je nad mé očekávání. Netroufám si typovat výslednou cenu !.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Položka 2128 už je nad mé očekávání. Netroufám si typovat výslednou cenu !.

Čo znamená "vzácná varianta" v popise ? Myslí sa tým vysoká séria (B 41 - 60) ?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ano přesně toto je myšleno. Není tam ale napsáno, že s. B 41-60 byly tištěny suchým měditiskem narozdíl od s. B 01-40. Takže i toto může obsahovat popis " vzácná varianta "
Registrovaný uživatel
nepřeháníte to trošku kolegové, co jste poslali limity na Klimovy chybotisky? Jak jedna moudrost praví, všeho s mírou! :(
Registrovaný uživatel
Kukám, že máš doma šialených konkurentov :shock:

A zmenši si ikonku, lebo si mi rozhodil obraz ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 22. 10. 2015, 21:10. »
Registrovaný uživatel
no to jsou rakety, na ty chybotisky ... ale ja to nebyl :)
Registrovaný uživatel
Takže položka 2128 / 100 Kč 1961 s. B 58 / se opravdu nedala typovat. Její výsledná cena 47.000,- Kč + 10 % hovoří za vše. Bankovka byla opravdu v luxusním stavu, takže cena je asi oprávněná na rozdíl výsledné cena 100 Kč 1919 v avízovaném stavu 0 / ve skutečnosti měla ostrý ohyb rohu cca 3 cm , ale i vodorovný ohyb/. Takže s odřenýma ušima stav 1. Výsledná cena i přesto ve výši 160.000,- Kč + 10 % . , prodáno na sále / takže nelze reklamovat ! /.
Registrovaný uživatel
Jinak já osobně jsem nevydržil nic / i když jsem měl nějaké typy /, ale velmi rád jsem absolvoval tradiční společný oběd s kolegy sběrateli. Dík za pokec.
Registrovaný uživatel
ojoj, čeští notafilisté jsou bohatí, pamatuješ si, kam až se vyšplhaly chybotisky, orientačně jestli se ceny ještě měnily od těch online před aukcí?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jinak já osobně jsem nevydržil nic / i když jsem měl nějaké typy /, ale velmi rád jsem absolvoval tradiční společný oběd s kolegy sběrateli. Dík za pokec.

Prý jsi se přejedl a prospal celou aukci! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
ojoj, čeští notafilisté jsou bohatí, pamatuješ si, kam až se vyšplhaly chybotisky, orientačně jestli se ceny ještě měnily od těch online před aukcí?


chybotiskama jsem kmončil svou účast, takže mám zapsáno. 2261 21.000,- Kč ,2262 10500,- Kč 22631 18.500,- Kč, 2264 4.000,- Kč, 2265 8.200,- Kč.
Registrovaný uživatel
tak to mám ústa otevřená, díky :)
Registrovaný uživatel
trava napsal
chybotiskama jsem kmončil svou účast, takže mám zapsáno. 2261 21.000,- Kč ,2262 10500,- Kč 22631 18.500,- Kč, 2264 4.000,- Kč, 2265 8.200,- Kč.


no to je az neuveritelne, ceny sokujici ... jo, Zdenku, ve stredu 20/10 jsem ti posilal mail, dosel ti?
Registrovaný uživatel
Chybotisky, pár postrehov z aukcie:
======================
2126 - 5.000 Kč - nedražil som. Chybotlač síce zaujímavá, ale bankovka smrdela ako "feťácke doupě". Bankovka v stave, že pri užití chemického kokteilu nemala čo stratiť :)
2261 - 21.000 Kč
2262 - 10.500 Kč
2263 - 18.500 Kč - zaplatiť za popísaný kúsok bankovkového papiera 20.000 Kč mi príde šialené. Ale všetci zberatelia sú vo svojej podstate šialenci. Nedražil som z rozumu - veď sa mi to nevojde do albumu :)
2264 - 4.000 Kč - kúpená zo zúfalstva nad cenami položiek 2261-2263. Povedal som si, že bez bankovky neodídem.
2265 - 6.200 Kč - I keď nebola "N" ako jej predražené kolegyne, mne sa páčila najviac a mám z nej vážne radosť ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi díky za postřehy, 2126 zajímavý kousek, ale tuto emisi nesbírám.
Chybotisky ČR ve velmi hezkých stavech, 2263 jsem kdysi pustil na aukru, kde šla za cenu jen o něco nižší. Pro mě ale všechny příliš "standardní", pokud mám obětovat dvacet tisíc tak hledám něco trošku jiného.

Když už bych se vydal na výlet, asi bych v sále taky podlehl a zaplatil si alespoň jeden kousek, 2264 není vůbec špatný! Gratulace.
Registrovaný uživatel
apropo kdo kupoval? Jeden člověk nebo se o ně prali dva K/kohouti?
Registrovaný uživatel
Chybotisky, lepšie by som to nenapísal. My by sme si snáď rozumeli aj pri ženách :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
apropo kdo kupoval? Jeden člověk nebo se o ně prali dva K/kohouti?

Myslím, že to bol jeden človek, ale v tom zápale som to nestihol presne registrovať. Jeho meno ti napíšem neviditeľnou tužkou na kúsok samozničiteľného papiera a uložím ho v čiernej schránke na krížnych cestách... :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
jestli je všechny (kromě Tvých) posbíral jeden člověk, tak se obávám, aby se nerozvzpomněl a i na sálové aukce nerozšířil svou působnost někdejší fantóm z aukra z dob ne až tak dávno minulých, jeho peněženka byla bezedná.

A s ženami máš asi pravdu, přece se říká "komu se líbí stejné zmetky, tomu se líbí stejné ženy" ;)
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo s přímých účastníků aukce, kdy bude výsledková listina? Na pár věcí jsem přihodil, tak jsem zvědav jak to dopadlo.
Registrovaný uživatel
Když si najedete na stránky KLIM , tak po otzevření aukce zjistíte, že u jednotlivých pložek už výsledné ceny jsou napsané. Z jejich výše bude možno usoudit, zda jste položku vyhrál. Ještě upozorňuji, že při stejné výši ceny Vašeho limitu a ceny na sále vyhrává právě příhoz na sále.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 52.aukcia Klim

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1