Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » €uro a €urozóna

Vykupminci.cz
Numisargo

€uro a €urozóna

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 55 56 57 58 59

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
mike-p74 napsal
Kdyz 60 procent lidi v ceske republice podle tabulek zije v chudobe ,

:roll: ...proboha, to jsou ale bláboly... :roll:

to nejsou moje blaboly !!! to byli tabulky , ktere byli uvedeny v televizi . Bydlim na sumpersku a tento prumer tady je !!!
Registrovaný uživatel
Ono u takovýchto tabulek záleží hodně na tom kdo a za jakým účelem je sestavoval. A co je měřítkem chudoby? To je pro každého něco jiného. ;)
Registrovaný uživatel
janicek napsal
... zatiaľ len viem aký zamestnávateľ by som nebol, vždy všetko závisí od zisku firmy

Vůbec ne. Všechno je otázka nabídky a poptávky. Žádný soukromník nepostaví fabriku jen proto aby se místní obyvatelstvo mělo dobře ale proto aby vydělával. Dokud bude mít dostatek pracovníků ochotných dělat za státem stanovené minimum, byl by blázen kdyby jim platil víc.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Hurley napsal
mike-p74 napsal
Kdyz 60 procent lidi v ceske republice podle tabulek zije v chudobe ,

:roll: ...proboha, to jsou ale bláboly... :roll:

to nejsou moje blaboly !!! to byli tabulky , ktere byli uvedeny v televizi . Bydlim na sumpersku a tento prumer tady je !!!

Tak přestaň koukat na televizi a plácat nesmysly, přečti si raději nějaké seriozní studie vydávané ČSÚ a nekřič na mne.
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
mike-p74 napsal
Hurley napsal
mike-p74 napsal
Kdyz 60 procent lidi v ceske republice podle tabulek zije v chudobe ,

:roll: ...proboha, to jsou ale bláboly... :roll:

to nejsou moje blaboly !!! to byli tabulky , ktere byli uvedeny v televizi . Bydlim na sumpersku a tento prumer tady je !!!

Tak přestaň koukat na televizi a plácat nesmysly, přečti si raději nějaké seriozní studie vydávané ČSÚ a nekřič na mne.
jenze to je realita !!hele nejsi ty z prahyyy , hele , hm
tady na sumpersku je prumer kolem 10 az 12 tisic , a tak to je !!
a mozna nebyt levne pracovni sily z moravy , tak praha nema postaveny ani zaklady
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 4. 4. 2014, 12:05. »
Registrovaný uživatel
Nevím jestli je to jen házení hrachu na zeď, ale znovu opakuji, pročti si oficiální studie ČSÚ, na základě kterých zjistíš, že těch tvých absurdních 60% je zcela mimo mísu. Ani spousta vykřičníků ti v tvých prapodivných (neřku-li pitomých) výlevech a názorech nepomůže.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Hurley napsal
mike-p74 napsal
Kdyz 60 procent lidi v ceske republice podle tabulek zije v chudobe ,

:roll: ...proboha, to jsou ale bláboly... :roll:

to nejsou moje blaboly !!! to byli tabulky , ktere byli uvedeny v televizi . Bydlim na sumpersku a tento prumer tady je !!!

Já nežiju v Česku a tak do toho tolik nevidím ale jedna otázka:
Když je to na Šumpersku tak hrozný, proč nežiješ někde jinde? Já jsem si vždycky nejdřív našel práci a pak teprve bydlení, kdybych bydlel tam kde se mi to líbí, byl bych nezaměstnaný ještě dnes.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Já nežiju v Česku a tak do toho tolik nevidím ale jedna otázka:
Když je to na Šumpersku tak hrozný, proč nežiješ někde jinde? Já jsem si vždycky nejdřív našel práci a pak teprve bydlení, kdybych bydlel tam kde se mi to líbí, byl bych nezaměstnaný ještě dnes.

Tak v dnešní době tu práci jen tak, bez známých neseženeš. O tom svědčí více jak půl miliónu nezaměstnaných tady. A nejsou to jen ti, co nechtějí dělat.
mike, v Praze je nyní už 60% naplavenin, ať z Moravy, nebo z ciziny. Čistokrevného Pražáka jen tak nenajdeš! ;)
Registrovaný uživatel
Vidím, že se tady krásně rozjela debata!

Pár postřehů: jako Brňák naprosto souhlasím s tenzorem ohledně Amazonu. Díky bohu, že čas od času jsou naši zastupitelé relativně rozumní! Amazon v Brně = zasekaná dálnice a silnice na velké části Brna (nejen kamiony ale také auty zaměstnanců plus / nebo pro město nutná investice do rozšíření MHD), 1.500 - 2.000 otroků ve firmě s pracovními normami jako pro robota a za plat, který stejně nic neřeší, pro firmu daňové úlevy (= nulový zisk pro stát i město, jakmile úlevy skončí, firma odejde jinam) + ve městě firma, která ještě před jednáním v zastupitelstvu začala výkopové práce na pozemku, který jí nepatřil (a ani se nevědělo, jestli jí patřit bude). Mimochodem, Brno se snaží (myslím celkem velmi úspěšně) profilovat jako centrum vědy a výzkumu, takže nerozumím, proč by mělo být takové terno přivést do Brna skladiště. Pohled Amazonu samozřejmě chápu - lepší místo než Brno těžko najde.

Euro a eurozóna: pořád nějak nerozumím představě ČR proti EU. Přece ČR leží v EU, takže být proti EU znamená být sám proti sobě. Jistě, EU = bruselský úředník, ale myslím, že se dost málo lidí zamýšlí nad přínosem bruselské byrokracie pro nás: i když se u nás krade určitě hodně, tak jednoduše jako před vstupem do EU už to (právě kvůli regulím EU) rozhodně nejde.

Mike, já vím, že bydletna severu Moravy není žádné terno (a že "želvákovi" se těžko vysvětluje, že za peníze za prodaný krásný byt v Šumperku si můžeš třeba v Brně koupit leda tak o něco lepší a v Praze o trochu horší garáž), ale neřekl bych, že je všechno tak hrozné, jak píšeš.
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 4. 4. 2014, 14:30. »
Registrovaný uživatel
asi to nema smysl , jak rika vyse , je to hazeni hrachu o zed , ustoupim z teto debaty . , pan Hurley me pripada jak jeden z nasich malotrapnych politiku , ktery zije jinde
jinak Jesenicko , Bruntalsko a v brzke dobe i Sumpersko zachvilku skonci
Ja pracuji mezi lidma a muzu rict ze jakmile zacala ta ekonomicka krize tak to jde rok od roka do prd..e
uz nemam ani naladu se tady pred nekym obhajovat sve nazory , jinej kraj jinej mrav , co clovek to nazor
Preji pekny vikend
S pozdravem Mike
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 4. 4. 2014, 16:15. »
Moderátor
turtleoverhead napsal
Já nežiju v Česku a tak do toho tolik nevidím ale jedna otázka:
Když je to na Šumpersku tak hrozný, proč nežiješ někde jinde? Já jsem si vždycky nejdřív našel práci a pak teprve bydlení, kdybych bydlel tam kde se mi to líbí, byl bych nezaměstnaný ještě dnes.

A znas to o tech tasemnickach? ;) :mrgreen:
Ja uz taky delsi dobu uvazuju o praci v Nemecku nebo Rakousku (nemecky se jakztakz domluvim a Viden je "za rohem") ale nemuzu si pomoct, neco me tu stejne drzi..
Jinak prestehovat se je pro vetsinu lidi, co nemaji penize, dost problem. Praci si budes shanet dejme tomu mesic, prvni plat dostanes tedy az za dva a pul, najem musis platit hned a pokud je to pres realitku, dva najmy na ruku, coz v Praze i u maleho bytu znamena mit nekde nejakych 50 000 do zacatku.
A doprava 150 km nekam taky stoji penize (a cas).
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 4. 4. 2014, 17:23. »
Registrovaný uživatel
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/341775-chytili-clenov-medzinarodnej-organizovanej-skupiny/
Registrovaný uživatel
ja to nebyl, vsecko popru :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 55 56 57 58 59

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » €uro a €urozóna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1