Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápovědy a návody » Aceton - jaký, kde koupit?

Vykupminci.cz
Numisargo

Aceton - jaký, kde koupit?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Blister acetónom nečistiť !!! S pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou zreaguje. Pri minimálnej reakcii sa zmení z priehľadného na priesvitný, pri dlhšom reakčom čase nabobtná a ak ho necháte pôsobiť dostatočne dlho, tak sa určite rozpustí :mrgreen:


Je to jak jsem říkal, díky za potvrzení.
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
no kouknul sem na sady co tu mam a mas pravdu,ale lepsi nez kdyz sou tam mince vzhuru nohama...... ne ze bych to zkousel ale ony jdou mince ze sady vyndat aniz by se znicil obal??


Ještě jsem zapomněl dodat, že blister z roku 2009 má ochranu proti otevření. Jakmile se rozlepí, dojde k poškození jakési skryté nálepky a vynoří se slovo "otevřeno" v oválu. Tak na to pozor, jinak ostatní blistry od roku 2007 to nemají a lze je rozlepit, aniž by to bylo poznat.
Moderátor
noo nebudu se poustet do vetsich akci a otvirani sad,necham to tak jak to bylo vyrobeno.


Martin H napsal
Tomako napsal
no kouknul sem na sady co tu mam a mas pravdu,ale lepsi nez kdyz sou tam mince vzhuru nohama...... ne ze bych to zkousel ale ony jdou mince ze sady vyndat aniz by se znicil obal??


Ještě jsem zapomněl dodat, že blister z roku 2009 má ochranu proti otevření. Jakmile se rozlepí, dojde k poškození jakési skryté nálepky a vynoří se slovo "otevřeno" v oválu. Tak na to pozor, jinak ostatní blistry od roku 2007 to nemají a lze je rozlepit, aniž by to bylo poznat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Nápovědy a návody » Aceton - jaký, kde koupit?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1