Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » FAQ » admin

Vykupminci.cz
Numisargo

admin

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Bigger napsal
Turtle, jako vážně???

Tady: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zakaz-vsem-moderatorum-3934
Příspěvek #1
8)
On je to vlastně nick a ne ikona, tak pardon... :roll:
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 1. 7. 2012, 7:59. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Bigger napsal
Turtle, jako vážně???

Tady: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zakaz-vsem-moderatorum-3934
Příspěvek #1
8)
On je to vlastně nick a ne ikona, tak pardon... :roll:

Hups......tak mi to prosím promiňte.....už se budu snažit neporušovat nic v rozporu s podmínkami a pravidly tohoto fóra!
Registrovaný uživatel
..klid, vždyť jsi nic neporušil. Jak pak Turtle psal, měnil jsis ikonku, ne nick, a to snad zakázáno není :-)
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..klid, vždyť jsi nic neporušil......

8) ;)
Registrovaný uživatel
Snad se to povede

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Já to taky zkusím... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nefunguje, zkusím jiný formát.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pozor na něj, Wjem to je pěknej pes... :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Prosím adm. aby mně zablokoval, jinak bych měl nutkání na stránky faleristiky dále pracovat, ale to nemohu. Prosím o výmaz, ale bylo to zde krásné. Děkuji.
Moderátor
Altmann napsal
Prosím adm. aby mně zablokoval, jinak bych měl nutkání na stránky faleristiky dále pracovat, ale to nemohu. Prosím o výmaz, ale bylo to zde krásné. Děkuji.


Škoda, nie som faleristik (čudné to slovo), ale sledoval som Vaše počínanie v tej sekcie. Budete tam chýbať jednoznačne.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
někteří končí, jiní zůstávají :) ... a jak to tak sleduji, tak to bude pomalu fórum slovenské :) (jen konstatuji fakt, ať to zase někoho neuráží, nepobouří, nenadzvedá :))
Registrovaný uživatel
Důvody ukončení neznám.
Faleristik (divné slovo i v ČJ) nejsem, ale už si bez kolegy Altmanna nic vzácnějšího nekoupím.
Vyznamenání jsem si kupoval pouze s tím, že se mi líbí, ale falza nepoznám.
Děkuji za vše.
Registrovaný uživatel
Altmane byli časy ,kdy jsem nebyl zrovna zdvořilej ,ale tebe jsem hodně rád četl,jo asi to tady chytilo trochu jinej vítr než jsi čekal ,ale to neznamená ,že musíš jít pryč....počkej třeba se to zlepší...ale neutíkej ;) ;)
Registrovaný uživatel
Radši sto Slováků než jeden Voloda.....
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Prosím adm. aby mně zablokoval, jinak bych měl nutkání na stránky faleristiky dále pracovat, ale to nemohu. Prosím o výmaz, ale bylo to zde krásné. Děkuji.


Verím pán kolega vyspíte sa a ráno prehodnotíte svoje rozhodnutie .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Takisto si myslim, ze netreba robit unahlene rozhodnutia. Skoda by bola, ak by Ste odisli pan Altmann
_______________
Registrovaný uživatel
děcka omlouvám se, že mi to tolik trvalo, ale nečekaně jsem se opět vyskytl na slovensku. bohužel tentokrát to nebylo za účelem zábavy, ale mému dobrému známemu umřela maminka. zítra se konečně vracím do civilizace, tak se na to můžeme zase vrhnout. btw ve středu jsem byl na pivu s jedním slovákem, moc príma chlap. snad se se mnou něco neděje... :D
Moderátor
Neodcházím, to překvapení zlým člověkem jsem si již vyřešil. Zlounům se ustupovat skutečně nemá.
Registrovaný uživatel
tak presne
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Neodcházím, to překvapení zlým člověkem jsem si již vyřešil. Zlounům se ustupovat skutečně nemá.
Myslim si že vaše hodnotenia tu na fore su velmi profesionalne a spravne.Ale toto posledne je zatial najspravnejšie - aspon ja to tak citim.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Neodcházím, to překvapení zlým člověkem jsem si již vyřešil. Zlounům se ustupovat skutečně nemá.

Hmm. A čil v nemom úžase šeci paneme na riť.

m1234 napsal
Myslim si že vaše hodnotenia tu na fore su velmi profesionalne a spravne.Ale toto posledne je zatial najspravnejšie - aspon ja to tak citim.

m1234 – uvediem tri príklady:

1. Ocenění a určení vyznamenání a medailí prečítaj si úvodný príspevok a potom odpoveď #5 a #6
2. železný kříž ek, NEKOUPIL JSEM ŠMEČKA? pozri príspevok #2 a záver príspevku #9
PS: A príspevok #5 v tejto téme snáď ani nepotrebuje komentár ...
3. Členovia, zrelí na blokovanie - celé toto extempore zo strany Jungeho alis Altmanna tiež komentár nepotrebuje.

Toto ty považuješ za prístup a jednanie profesionála ??? Ja teda nie !!!
Tu na fóre je veľa členov, ktorých vedomosti a jednanie s ľuďmi sa dajú považovať za profesionálne a ja si ich moc vážim. Ale žiaľ Altmann k nim určite nepatrí!

Tak ja si teda konanie profesionála, čo sa týka odborností odpovedí, akým spôsobom sú podávané a jednania s ľuďmi predstavujem inak. Ale možno si len obaja pod pojmom profesionál predstavujeme niečo iné. A to jeho samozvané stavanie sa do pozície nespochybniteľného odborníka ... On by pri svojej nafúkanosti a egocentrizme nemal problém napríklad ani prijať ponuku stať sa v odbore súdnym znalcom. Ty si vieš predstaviť čo by to mohlo spôsobiť ???

Od profesionála, alebo človeka, ktorý sa pasuje do pozície samozvaného kráľa Československej faleristiky (alebo minimálne do pozície jedného z nich) by som na verejnom fóre očakával, že svojím vystupovaním a formuláciou svojich reakcií a odpovedí prejaví vyšší kus profesionality, ako je tomu doteraz.

PS: Admin by mohol pouvažovať nad založením novej témy na hlavnej stránke fóra a mohla by sa volať PLAKÁREŇ. Tam by sa Altmann mohol chodiť vyplakať a tí čo majú s ním súcit by ho tam mohli poľutovať.
Registrovaný uživatel
Ešte si dovolím pridať k tomu môjmu príspevku jednu dôležitú poznámku.

Poprosím všetkých čitateľov (vrátane m1234) aby ho brali ako môj subjektívny názor a nie ako nejaké nespochybniteľné konštatovanie. Každý má právo na svoj názor a ja som napísal ten môj. Ak má niekto na to iný názor, tak ja ho rešpektujem a akceptujem. Nikoho nenútim sa s mojim názorom stotožniť.

Nemám chuť sa viac "kauze Altmann" venovať, rozoberať to, a vracať sa k tomu.
Amen.
Moderátor
Já se Brettovi omlouvám, je velmi chytrý až geniální. I když jsem jej nejmenoval, on pochopil. Vždy si rád přečtu rozumbrada tohoto typu, Všude byl a všemu rozumí. Vedle něho si říkám, kdo jsem jak se mu mohu rovnat, je tak geniální, co zde hledá u nás plebejců. No, ale potom mi je jasné. Jeden genius na stovky normálních je jakási norma. Tak mu hezky poděkujeme a život jde dál. 8)
Moderátor
Jejda, jejda, klidně rozebírejte, vracejte budeme jen rádi, když nás všechny poučíte. Jsme jen zrnka písku stojící proti velmi chytrému pánovi. Víte, že to myslím vážně, bez legrácky.
Registrovaný uživatel
pro Brett:
Já jsem si vždy myslel, že je to česká vlastnost, že někdo udělá chybku z x tisíc rozhodnutí a za tu se ještě omluví a my hned běžíme a kopeme do něj a těch x tisíc dobrých rad je rázem zapomenuto.
Až budu o medailích vědět tolik jako kolega Altmann o faleristice a další kolegové, kteří radí v mincích, tak mi bude pršet do nosu a nebudu se stydět :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » FAQ » admin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1