Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Afrika

Vykupminci.cz
Numisargo

Afrika

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
ikanek napsal
Pro Akira: a co takhle znaky na kolcích indických států. Většina kolků má buď portrét panovníka a nebo jejich znak.

Díky za typ, ale zůstanu u známek. Zatím... :-)
_______________
Moderátor
ikanek napsal
Známky Stelly jsou k mání na http://www.rhodesia.co.za/be_stella.html

Dobrý odkaz, dík za upozornění.
_______________
Moderátor
Jaromir napsal
... další dvě jsou tam otevřené aukce - 2ks zatím za 7,12 USD a 5ks zatím za 32 USD.

tyhle už jsou teď /22:28/ za $12.82... roste to :-) Do konce skoro celých 24 hodin.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) Akir v 16. 4. 2009, 21:30. »
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem
Posílám další známky z území Afriky, které patří řekněme mezi posledních 15 ZZ dle FAZZ od Hlinky a Muchy.
Malakote není ve FAZZ, ale určitě stojí za povšimnutí.
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem Ve FAZZ rovněž nenajdeme Marocké lokály, proto pár kousků na ukázku z mé sbírky - ještě mi jich pár chybí.
Moderátor
Děkuji za tuto ukázku Marockých lokálů. Myslím, že v ČR má málokdo lepší sbírku těchto známek.
Registrovaný uživatel
Přidám jednu perličku...
Egyptský p.ú. v Sudánu 1875, město Kassala, které se nachází nedaleko hranic s Eritreou.
Velmi vzácný výskyt!!! Jediný další kus, který jsem měl možnost vidět bylo při rozprodeji velké sbírky Egypta v květnu 2000 u Feldmana položka 11398, také jen na známce. ;) :twisted:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Po dlouhé době opět něco nového: jedna ze vzácnějších známkových zemí Kigoma

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Snad nikoho nepohorším s Vathy. Doufám, že jsem se trefil do světadílu. Nejsem sběratel, jen majitel sbírky. A zeměpis taky není moje silná stránka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Určitě nepohoršíte, ale patří to k Evropě, hlavní město ostrova Samos v Egejském moři (klid, nejsem Hanzelka, to je z FAZZu;)
Registrovaný uživatel
Byl by tu jeden Tanger. Belgickému Kongu nemůžu konkurovat. I když Belgií by bylo dost.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Afrika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1