Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Kartičky » Alba Haus Bergmann Zigaretten Fabrik

Vykupminci.cz
Numisargo

Alba Haus Bergmann Zigaretten Fabrik

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Ve sklepě jsme našli staré sběratelské alba. Většinou se jedná o alba firmy Zigaretten Fabrik s různými tématy-sport,film, herci, příroda, válka, lodě, historie, letadla, cirkus a další. Chtěla bych se zeptat zda by jste mi nevěděli poradit mají alba nějakou hodnotu a dali by se prodat. Popřípadě na koho bych se mohla obrátit. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím o alba bych mel zajem,jsou-li vyplněná kartičkami. A jakou máte cenovou představu ? Zkuste sem hodit nejaká fota kartiček.................b21
Registrovaný uživatel
Kdýž mate prd................nenabízejte !!! Srandu si robte z Vámi podobnými!!!!
Registrovaný uživatel
Dobrý den bobinek21. Kdyby jste si pořádně přečetl můj příspěvek, tak by jste se dočetl, že prosím o radu s oceněním. Takže vám nemůžu říct mou představu o ceně. To ale neznamená, že nabízím "prd". Jestli znáte někoho kdo umí ocenit podobné alba poprosím o kontakt. Ráda se s ním spojím. Pak vám ráda předložim mou představu o ceně. Do té doby bych prosila o slušnost. Děkuji
Registrovaný uživatel
Paní,cena-navrh nebo rada o ceně- je jedna věc,a pak je dalekodůležitější věc-hotové peníze !!! Já ač sám vlastním okolo 15ti alb i s kartičkami,vám cenu neřeknu,jelikož ji nevím!! Koukněte i na "A" tam se to občas prodává a udělejte si představu,ale nenásobte cenu na A,vůči albu,která dosahují 150-200 kartiček daného tématu......................nedávno tu v jednom příspěvku radili za kart.Sport cenu cca 500/1kus...........dotyčný to dal cca po 40 na A...................a nedostal nic.Jinak jeho představa byla cca 76 ks/3900.- Holý nesmysl!!! Ale uvidíte,třeba budete míti štěstí. PS: Hlavně tam musí byti kartičky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Kartičky » Alba Haus Bergmann Zigaretten Fabrik

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1