Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » albové listy VISIR

Vykupminci.cz
Numisargo

albové listy VISIR

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Má někdo na prodej alb.listy A4, VISIR-MADE IN SVEDEN?Nebo kde by se daly koupit.
Děkuji za zprávu.Popřípadě celý kroužkový zásobník.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Albové listy na A4 můžu zajistit ale ne tu značku kterou inzerujete. Mám alb. listy celý svět až do roku 2005 -6.Posílám e-meilem, sám si vytisknete co budete potřebovat.
Registrovaný uživatel
Asi jsem se vyjádřil špatně.Hledám listy do kroužkových desek.Jsou z černého papíru s nalepenou průhlednou fólií.Různé šíře od 2 pásů až po 8 pásů pro jednotlivé známky.
Rozměr 250X275.Výrobce není podmínkou.
Děkuji za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Stan napsal
Albové listy na A4 můžu zajistit ale ne tu značku kterou inzerujete. Mám alb. listy celý svět až do roku 2005 -6.Posílám e-meilem, sám si vytisknete co budete potřebovat.

Chcela by som Vás poprosiť ak ich ešte ponukate tak by som Vás poprosila zaslať.
Registrovaný uživatel
A které státy ?? Doufám , že nechcete celý svět. Napište e-mailovou adresu a já se ozvu.
Registrovaný uživatel
Tady jenom ukázka jak albové listy vypadají.Je to stálá nabídka na alb. listy všech možných zemí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj Stane, nabizis jeste ty albove listy? je mozne to poslat pres treba uschovna.cz? Mozna je to hodne, ale mel bych zajem o celou Evropu :-) diky David
Registrovaný uživatel
Nabízím ,je to stálá nabídka. Nejlepší je to poslat přes e-mail.Napiš Tvůj e-mail a já odpovím a domluvíme se co tedy všechno chceš a postupně bych listy přes e-mail posílal. Celá evropa není problém ale nechtěj po mě abych to vybíral, napíšeš vždy třeba deset zemí a tak postupně dál, já ani nevím co všechno už je za země v evropě :D
Registrovaný uživatel
Ahoj, mohl bych taky poprosit, jde mi o Rakousko. email mám dr.colombo@seznam.cz Dík moc.
Registrovaný uživatel
Colombo, už to máš v e-mailu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, známky nesbírám, ale kamarád by měl zájem o albové listy Švýcarska. Vyřizuji to za něj, tak nevím jak to chodí, co ty listy stojí a jak se platí. Děkuji a odpověď mu předám.
Registrovaný uživatel
Napiš mě sem Tvůj e-mail , ozvu se , beru známky na frankování v hodnotě 20 kč.
Registrovaný uživatel
No už jsem čekal dost dlouho Colombo ! Albové listy jsem Ti poslal , známky na frankování za 20 kč jsem dosud neobdržel :? Tvoje odmlčení je tak trochu dětinské ;) Je to pro mě docela poučné , že ne všichni co sem na fórum chodí nejsou zas až tak košér. Colombo už na nic nečekám tak tady zase můžeš diskutovat.
Registrovaný uživatel
dobrý den pane Zoubek nějak jsem nepostřehl, že by vám někdo vyobrazené listy nabídl já sháním podobné jen šířka 215 mm výška 275 mm pásky 6 nebo 8x
ozve seš někdo? díky za odpověď Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Dobrý den,bohužel odezva nulová.Dost jsem si zvykl na tyto listy a a možnost rychlé výměny či přehození v deskách.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Zoubek-05 napsal
Dobrý den,bohužel odezva nulová.Dost jsem si zvykl na tyto listy a a možnost rychlé výměny či přehození v deskách.

nejste sám kdysi jsem je kupoval v Brně po 10 kč za kus škoda, že jsem si jich nekoupil více Jirka
Registrovaný uživatel
albové listy
http://...
odkaz smazán - viz pravidla, bod 6
« Poslední úpravu provedl(a) dejvy v 19. 6. 2015, 1:39. »
Registrovaný uživatel
Sten.
Moc se omlouvám, zavítal jsem sem až dneska, nějak jsem nestíhal ani v práci, ani doma. Samozřejmně napravím co jsem nestihl a známky pošlu. Ještě jednou se moc omlouvám.
Registrovaný uživatel
pepe2 napsal
albové listy
http://...
odkaz smazán - viz pravidla, bod 6

omlouvám se :|
Registrovaný uživatel
Colombo vše OK. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Stan napsal
Nabízím ,je to stálá nabídka. Nejlepší je to poslat přes e-mail.Napiš Tvůj e-mail a já odpovím a domluvíme se co tedy všechno chceš a postupně bych listy přes e-mail posílal. Celá evropa není problém ale nechtěj po mě abych to vybíral, napíšeš vždy třeba deset zemí a tak postupně dál, já ani nevím co všechno už je za země v evropě :D


Dobrý den, je nabídka stále aktuální? Měla bych zájem o nějaké albové listy. Bylo by možno je zaslat na e-mail: radka73@seznam.cz. Děkuji
Registrovaný uživatel
Napsal jsem Ti e-mail. Nabídka je stále aktuelní.
Registrovaný uživatel
Stane, prosil bych nějaké albové listy. Můj email ruzickapav@atlas.cz. ozvěte se prosím. Děkuji
Registrovaný uživatel
Sháním další albové listy Visir ČR od roku 2006 včetně až dosud.
Nemáte někdo? Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » albové listy VISIR

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1