Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Album

Vykupminci.cz
Numisargo

Album

Moderátoři: smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, vím že podobná témata tu jsou. Takže se ptám jaké z těchto 3 alb by jste mi doporučily pro sbírání bankovek od R-U až do současnosti.

1. : http://www.numismatika-ostrava.cz/cz/detail/781-sberatelske-potreby/1124-leuchtturm/593-notafilie-bankovky/267-alba-na-bankovky/31060--album-na-300-bankovek-cerne.html

2. : http://www.numismatika-ostrava.cz/cz/detail/781-sberatelske-potreby/1123--safe/1126-notafilie-bankovky/1162-alba-na-bankovky/25130-album-na-bankovky-s-potiskem-na-120-bankovek.html

3. : http://www.numismatika-ostrava.cz/cz/detail/781-sberatelske-potreby/1124-leuchtturm/593-notafilie-bankovky/267-alba-na-bankovky/268-system-vario/11291-album-na-bankovky-vario-+-100-listu.html

Podle mě album č. 3 má male otvory na bankovky. Teoreticky bych měl album č.2 na bankovky R-U až 1945 a album č. 1 od roku 1945 až do dneška. Jaký je Váš názor? Předem děkuji za odpověď Petr
« Poslední úpravu provedl(a) PetrPa v 22. 5. 2018, 15:50. »
Registrovaný uživatel
Nevím kdo mi to smazal a z jakého důvodu tak to píšu znovu :-(
Registrovaný uživatel
Smazal to asi moderátor, protože stejné téma už tady je: www.sberatel.com/diskuse/sberatel/album-2424
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
To vím, ale tam to tema je obecné a není to moje téma. Tady se ptám na které z těch 3 by jste doporučily, né jaké album.
« Poslední úpravu provedl(a) PetrPa v 22. 5. 2018, 16:06. »
Registrovaný uživatel
Popřípadě zkušenosti s němi
Registrovaný uživatel
Ale v tom tématu se dá pokračovat, když v něm není odpověď na dané otázky, tak tam napíšu ty své a nezakládám další téma. Když to bude hledat někdo v budoucnu, tak bude létat z jednoho tématu do druhého, to proto, proč to smazal moderátor.
K položené otázce neporadím, používám obyčejné šanony a dokupuji jen obaly na bankovky.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ok. Tak jsem to napsal tam. Toto téma můžete zrušit moderátoři
Registrovaný uživatel
Máte email

mischel13 napsal
Ale v tom tématu se dá pokračovat, když v něm není odpověď na dané otázky, tak tam napíšu ty své a nezakládám další téma. Když to bude hledat někdo v budoucnu, tak bude létat z jednoho tématu do druhého, to proto, proč to smazal moderátor.
K položené otázce neporadím, používám obyčejné šanony a dokupuji jen obaly na bankovky.
Registrovaný uživatel
Mám ho u profilu.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Mám na mysli ze uz máte poslaný email ( zprávu) :-)
Registrovaný uživatel
Už jsem odpověděl. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Album

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1