Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » albumove listy

Vykupminci.cz
Numisargo

albumove listy

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Toho povídání nebude na každém albovém listu tolik , na některých určitě žádné ;) chtěl bych mít listy trošku jinak zpracované proto to povídání :)
Registrovaný uživatel
Takto nějak vypadají ty listy bez povídání. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Esli do teho možu, byť jako v podstatě naprostý laik 8) , zasáhnout, tak i když jsem pochopil, že rozvrstvení má připomínat šipku, musím napsat, že se mi to příliš nelíbí. Tak nějak to nesedí mému estetickému cítění. Ale je to můj názor a dojem a netvrdím, že je správný.
Registrovaný uživatel
No ono to tak tak nějak vypadl ten tvar šipky ale schválně sem jí nedělal . Když na to tak koukám tak to chce asi fakt trošku doladit 8)
Registrovaný uživatel
Celkom pekné.
Každý nech si robí podľa toho, ako sa to jemu páči.
Ja by som to napríklad zarovnal takto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pro spoustu lidí takové malé nepříliš zajímavé vlákno, ale pro mě za 1!!! Naprosto se zde ukazuje, že sto lidí- sto chutí. A to je dobře. Každý si to přionačí tomu svému naturelu a výsledkem je radost nad dílem a taky pochvala od druhých. Já bych tam nechala i ty popisy. Přeci jen, ty listy nebude prohlížet vždycky jen odborník, který to má v malíčku, ale třeba taky já a já chci vědět přesně, co to je zač. Chci si prostě přečíst, že je tam jiné zoubkování (a proč) a jiné zajímavosti. Beru to z pohledu exponátu, což toto samozřejmě není, ale i tak no...... sto chutí ;)
Registrovaný uživatel
Tak jsem ten list trošku překopal něco vyměnil a něco přidal , hlavně text :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Takto se to líbí mně. Paráda. Nezavděčíš se, ale všem :D
Moderátor
Tož toto je výrazně lepší. Akorát v prvním řádku popisu bych napsal "jejichž" a asi bych všechny ty texty hodil na střed. 8)
Registrovaný uživatel
Tak jsem doladil i ten dopis do Švédska. Zapomněl jsem naskenovat zadní razítka na dopise tak snad sem na nic už nezapomněl. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem se zas chvíli hrál s albovými listy , pro někoho určitě nezajímavé, ale je to super se hrát s barvami a typy. Jen je to někdy fuška poskládat , aby to vypadalo tak jak si představuji. ;) .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A čekáš pochvalu?.........................Toš ti ju dávám no :) Máš to pěkné a dle mého gusta.
Registrovaný uživatel
Je to krasne. Zacnem zbierat znamky :oops:
Moderátor
Jenom technická ke skenování - já, když skenuju exponátové listy, vždy je něčím přitížím. Buď knížkou nebo mám nerozbalený paklík papírů A4 (ne tu pětistovku, stovku tvrdého papíru) a ten přesně sedne. Je to lepší a vyřeší to většinu stínů a rozostření.

Ale jinak, takhle nějak by to mělo asi vypadat. ;)
Registrovaný uživatel
Díky za radu ke skenování zatížení fakt pomohlo viz albový list :) žádné stíny a odlesky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Abys neřekl, že si v tom sám. Toto je námětové sbírání květinek........známečky ještě dorovnám ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá to moc hezký . Chystáš si to na výstavu ? :)
« Poslední úpravu provedl(a) mirda1 v 4. 5. 2016, 16:50. »
Registrovaný uživatel
Tak jsem dal na albové listy i ty nové dopisy druhé letecké emise co jsem sehnal.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pěkné lehké čisté ;) Jinak chystám to opravdu na výstavu. Ještě čekám na jednu celinovou pohlednici, udělám nový plán a trádá do New Yorku. 8)
Moderátor
pavlinka napsal
Obrázek vložený uživatelem

Mělo by tam spíše být Czechoslovakia.
Moderátor
Předělám. Nějak se mně ta koncovka při kopírování ztratila. Na původním listě byla. Jinak na prvním listu holt jdu s dobou. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No kdybys šla doopravdu s dobou, tak kromě Czechia (které se mi docela jako název osobně docela hnusí), bys tam měla mít QR kód (a v něm odkaz na web třeba, nebo bližší info o problematice).

A skutečně už se v nějakém soutěžním exponátu objevil.
Moderátor
Jo kamaráde- hnusí se daleko více lidem, ale na vládě už je to takřka hotovka, ať to stojí, co to stojí. Tam se prodrbe tolik peněz, až je z toho zle. No, ale zpět k listům.
Registrovaný uživatel
Pavlinko, ty anglické popisky si děláš sama? Jsou tam některé docela divoké věty, třeba "people thus used to percieve..." které by možná snesly drobnou korekturu (nemyslím to nijak zlomyslně, spíš jako radu!) Podle mě je většinou lepší použít pasiv (What can be imagined behind... the land(scape) was allegedly created (dug, sculpted) by the devil... atd.
« Poslední úpravu provedl(a) Frantig v 4. 5. 2016, 21:58. »
Registrovaný uživatel
Dělám své albové listy velmi jednoduše , chci aby to bylo hlavně přehledné. Jde mi hlavně o kvalitním a přehledném uložení sbírky. Až jednou budu možná prezentovat sbírku na výstavu tak budu dělat albové listy určitě jinak ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Rady začátečníkům » albumove listy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1