Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » albumove listy

Vykupminci.cz
Numisargo

albumove listy

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Vinn ti dal odkaz na růžky od Leuchtturmu. Používám je nejen já, ale spousta vystavovatelů ve svých exponátech. Ze začátku jsem zkoušela kde co, ale toto je pro mě nejlepší volba.
Registrovaný uživatel
Tak to je objednám u Infolie . ;)
Registrovaný uživatel
Infofila , blbě jsem to napsal :)
Moderátor
No vidíš a ještě podpoříš chod tohoto fora. Jinak jsou dva rozměry. Tato 19-ka a tuším 30-ky? Ty menší stačí. Dobře se s tím dělá.
Registrovaný uživatel
Tak objednány ty 19-ky z infofily. Nikdy jsem s tohoto E-Shpu nic neobjednával tak snad brzy dojdou. Ještě jsem se chtěl zeptat jestli dávate celistvosti na albové listy přímo do těchto rožku nebo je vhodné dat ještě pod celistvost umafán ?
Moderátor
Přímo do růžků. Jinak toto forum je jedna z částí Infofily a neboj- přijdou ;)
Registrovaný uživatel
Tak už růžky od Leuchtturmu přišli :) , jsou fakt dobré a pěkně se lepí. První dopis je na albovém listu .
Registrovaný uživatel
První dopis je tam, kde má být uložený.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hezké. Jednoduše bez zbytečné omáčky.
Moderátor
Ta pěkná levá známečka mohla byt na úrovni prostředku toho pravého čtyřbloku. Tak by mně to přišlo takové hezčí. Neber to samo jako kritiku proBůh. :)
Registrovaný uživatel
Souhlasim už se to předělává úplně jinak.
Registrovaný uživatel
A já bych to zrovna nechal takhle, protože posunem známky se posune i popisek (předpokládám - nebo vznikne větší mezera?) a už to nebude lícovat:)
Registrovaný uživatel
Myslel jsem dát dopis zvlášt na albový list
Registrovaný uživatel
Jen jeden? to by bylo lepší třeba jeden s monofrankaturou a jeden s smíšenou nebo tak. A na tom prvním budeš mít jen jednotlivou známku a 4blok?
Registrovaný uživatel
Jo jo tak nějak sem to myslel jen jednu známku a čtyřblok . No další kousek L-11 se ŘZ- 12 1/4 se smíšenou zatím nemám.
Registrovaný uživatel
mirda1 napsal
Souhlasim už se to předělává úplně jinak.


A co kdybyste si dával předběžně materiál na pomyslné listy do zásobníku a vyhnul se zatím lepení na albové listy? Myslím, že tímto postupem se vyhnete opakovanému předělávání. Vždyť v této chvíli nevíte, jestli současný materiál je ten pravý, jestli čase nezískáte zajímavější známky, nevíte jestli je dáte na albový list samostatně nebo na výstřižku atd. To je běh na delší trať a chvíli to potrvá, než budete s použitelným materiálem naprosto spokojen.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 29. 3. 2016, 9:00. »
Registrovaný uživatel
Myslel jsem tím kouskem dopis :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je určitě pravda aspoň míněno u celistvostí atd . Známky teto III emise včetně čtyřbloků zoubkování i deskových čísel mám téměř všechny ty tak bych mohl na albové listy uložit . Ty dopisy budou běh na dlouhou trať. ;)
Registrovaný uživatel
Albové listy se nechají koncipovat v několika formách. Například samostatné známky a samostatné dopisy nebo popsaná známka a pod ní upotřebená na dopise, atd. Těch možností je několik.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Trošku jsem udělal změnu, albové listy budou na bílých hawidkách místo černých myslím že to vypadá lepší když tam mám ty ohraňující rámečky kolem známek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hezké to máš ;) , já to mam namyšlené dát na začátek základní sérii v základním zoubkováním a pak na další albové listy další zoubkování , čtyřbloky , deskové čísla a vady. A samozřejmě dopisy.
Registrovaný uživatel
Tak nějak to mám namyšlené řadit. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě desková čísla.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hezké, detail - není trochu moc toho povídání? to si člověk přečte v katalogu či pod... osobně mám představu stručnějších album. listů. Ale jinak se mi to tvoje llíbí:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Rady začátečníkům » albumove listy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1