Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Altmanne pomozte-

Vykupminci.cz
Numisargo

Altmanne pomozte-

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Milý kolego Altmanne prosím o posouzení. Můj kolega z práce prodává na Bazoši toto nejvyšší polské vyznamenání a já tvrdím, že to je jen kopie pro doplnění sbírky, protože se těžko toto vyznamenání shání protože jich bude málo. Je mé přesvědčení správné ? Prostě se mi nezdá originální. Mám jen odkaz na stránky , kde toto vyznamenání nabízí, jako originál a nechci, aby měl s někým kdo to koupí problém.https://ostatni.bazos.cz/inzerat/110259720/vyznamenani.php
Registrovaný uživatel
Snad teď se zadaří vložit odkaz. https://ostatni.bazos.cz/inzerat/110259720/vyznamenani.php
Moderátor
Polsko:

Je to novoděl zcela jasný. Udělené kusy jsou známe. Toto v originálu by bylo hodně drahé. Bohužel nikoho nepřesvědčíte, mají svoji logiku. Ve Varšava jsem pobýval 5 let ( tedy ne najednou), znal jsem obchody a i výrobce. Tento řád jsem si chtěl nechat jako novoděl vyrobit ze zlatá, ale bylo by to drahé. On to stejně neprodá.Lidé již nejsou tak hloupí.
Moderátor
https://www.valka.cz/Rad-Virtuti-Militari-t73529


Pošlete mu odkaz a znovu jsem to prověřil, je to fakt současné kopie. Pokud kříž není vyroben ze zlata?!
Registrovaný uživatel
Díky moc za vaši práci a i když tomu nerozumím a řád jsem viděl jen na těch stránkách a ne fyzicky, tak jsem podvědomě cítil, že nějak není v pořádku. Ještě jednou moc díky. Zavolám mu a zeptám se ho na to, jestli tedy není ze zlata.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 4. 10. 2019, 14:11. »
Moderátor
Pokud by byla potřeba dalšího upřesnění, - pište!
Registrovaný uživatel
Dotycny predajca uz si to opravil a ponuka to ako repliku .
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
Dotycny predajca uz si to opravil a ponuka to ako repliku .
Díky Altmannovi za určení, jako repliku. Šlo mi fakt o to, aby se kolega z práce nedostal do problémů, kdy to z nevědomosti prodával, jako originál. Sice je asi naštvaný, že to je replika a neodpověděl na sms, kdy jsem mu ještě před konečným určením od Altmanna psal svou doměnku, že nejde o origo .... ale opravil to na repliku a to je důležité, protože tak mu nehrozí žádné nepříjemnosti. Díky moc za seriozní příspěvky a pomoc ;)
Moderátor
Poláci jsou vlastenci, své origo věci kupují po celém světě, ale rádi prodávají kopie. Mají zásadu, kšeft je kšeft. :P
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Poláci jsou vlastenci, své origo věci kupují po celém světě, ale rádi prodávají kopie. Mají zásadu, kšeft je kšeft. :P
Teď jsem se teprve setkal s kolegou z práce a mám vám vyřídit, že děkuje za správné určení. Je rád, že se vyhnul případným problémům při prodeji kopie. Měl jsem vám to vyřídit Altmanne, tak jeho přání plním a dík i za sebe ;)
Moderátor
Jsem k dispozici, ale potěšil jste mně. Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Altmanne pomozte-

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1