Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Americký dolar a 10-dolar

Vykupminci.cz
Numisargo

Americký dolar a 10-dolar

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, kdysi dávno mé babičče pratetička z Ameriky poslala nějaké dolary. Leží mi to ve skříni a nevím, zda to má nějakou hodnotu. Budu rád za každou informaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím filaa,
kvůli těm stavům (kvalitám), ve kterých se dochovaly, tak jednodolar 1928 má hodnotu v řádu stokorun a desetidolar National Currency nízkých řádů tisícikorun... Záleží na konkrétní nabídce či poptávce...
Registrovaný uživatel
Mockrát děkuji ,,Blacknotes,, za odpověď.
Ještě mi nedalo a naskenoval jsem 3 jednodolarovky. Všimnul jsem si čísel, které jsou krátce po sobě - stejné písmeno a číselná řada. Oproti jiným jsou skoro jako nové a ještě u dvou je nějaký nápis.
Registrovaný uživatel
JEDNODOLAROVKY

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1935 Silver Certificate se dá v lepším stavu (bez rezavých skvrn) koupit už za 5-6 USD. Ty počmárané mají víceméně cenu nominálu.
Registrovaný uživatel
Děkuji Vám za informace. Vrátím je zpátky do skříně...
Registrovaný uživatel
Čí to jsou podpisy? :)

Jsou to bankovky v řadě,... něco na tom vypadá zajímavě, akorát zatím něvím co ;)
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
« Poslední úpravu provedl(a) PasikCz v 17. 1. 2022, 11:56. »
Registrovaný uživatel
Frantig píše, že jsou počmárané... a tak nemají žádnou cenu. Pro mě jsou zajímavé, že jsou jako nové a hlavně jdou skoro za sebou. A ještě jedna věc, které jsem si všimnul, jsou o malinko větší než jiný jedno dolar...
Registrovaný uživatel
Pokud jsou ty podepsané dolary stále k mání, písněte mi prosím na pasikcz@gmail.com ;) měl bych zájem. Děkuji
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Americký dolar a 10-dolar

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1